Sari la conținut
Forum Roportal
kelly

Si baietii trebuie cuceriti !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

asa cum noi fetele cautam putere,

[snapbacca]42272[/snapbacca]

 

Putere = bani sau putere = forta fizica?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Putere = bani sau putere = forta fizica?

[snapbacca]42279[/snapbacca]

Daca ar fi sa rasp eu nu m-as referi nici la cea fizica nici la cea materiala...as zice putere ca si tarie de caracter.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

puterea de a duce o relatie, o casnicie, o casa pe umeri :pee

 

Dar ia spune, ConteleDracaula, ce trebuie sa aibe o fata ca sa`ti cucereasca inima? (daca se poate spune) :evil:"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt de acord cu deea_s in legatura cu puterea.....

o sa incep eu ca vad ca nimeni nu se indupleca sa scrie......eu incerc sa ma port cat mai natural cu putinta ...defapt nu incerc ci chiar ma port natural. totusi uneori mai ai nevoie si de unele siretlicuri( daca am scris bine) cum ar fi clasicul privit in ochi, zambetul nevinovat.....nu-mi mai vin acuma in bibilica...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cateodata tratamentul numit ignorare e foarte bun.Nu uitati totusi antenele deschise catre persoana care va intereseaza.(o ignorare falsa) :" :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
puterea de a duce o relatie, o casnicie, o casa pe umeri  :pee

 

Dar ia spune, ConteleDracaula, ce trebuie sa aibe o fata ca sa`ti cucereasca inima? (daca se poate spune)  :doh:"

[snapbacca]42286[/snapbacca]

 

Cred ca pentru mister Dracaula trebuie sa detii un tarus,usturoi (sau mult sange daca esti fraiera)! :evil: :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu unul nu cred ca poti face pe cineva, fie baiat sau fata, sa te iubeasca sau sa se indragosteasca de tine.. Nu ii poti spune inimii ce sa faca si pe unde sa o ia.. Si daca "cuceriti" pe cineva aceea nu va fi dragoste adevarata ci ceva superficial sau "one night stand" :evil: daca pot spune asa.. ne mai auzim.. numai bine :doh: :- :)

 

pe.sa. daca`ti "belesti" :o: ocaii la formele unei fete nu cred ca acea fata a reusit sa te "cucereasca".. :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pe.sa. daca`ti "belesti" :o: ocaii la formele unei fete nu cred ca acea fata a reusit sa te "cucereasca"..  :pee

[snapbacca]42349[/snapbacca]

 

 

 

u are right.......totusi un su zambet fermecator nu strica niciodata......cu prima parte nu sunt de acord :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, insa, ca sa ajunga baiatul sa te cunoasca asa cum esti tu, scumpica, dulcica. :"> .. tre` sa`la atragi prin fizic, pentru a se uita mai profun la tine. Daca cuceresti baiatul, in prima faza, superficial, nu se va ajunge la chestii mai profunde, nu? :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×