Sari la conținut
Forum Roportal
kelly

Si baietii trebuie cuceriti !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

da, insa, ca sa ajunga baiatul sa te cunoasca asa cum esti tu, scumpica, dulcica. :"> .. tre` sa`la atragi prin fizic, pentru a se uita mai profun la tine. Daca cuceresti baiatul, in prima faza, superficial, nu se va ajunge la chestii mai profunde, nu?  :evil:

[snapbacca]42365[/snapbacca]

 

Exista situatii in care doi se intalnesc, nu se simt atrasi din prima, au ocazia sa se intalneasca mai des, si atractia apare... din cauza unor discuttii amestecate cu gesturi de care te simti atrasa, apreciere, stiu eu ce mai este pe acolo.

 

Un studiu pe care multa vreme nu la-am inteles spunea ca "barbatii sunt atrasi de femeile frumoase, le admira ...dar le prefera pe cele destepte... si cu mai multe calitati". Pentru one-nigt standuri e oca si o fata numai cu forme... e hai... two-nights stand. :o:

 

Daca o fata le are pe amandoua (frumusete si desteptaciune), va fi bine pentru ea... din unele puncte de vedere... si foarte nasol din altele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca o fata le are pe amandoua (frumusete si desteptaciune), va fi bine pentru ea... din unele puncte de vedere... si foarte nasol din altele.

[snapbacca]42390[/snapbacca]

Detaliaza, te rog! Din care puncte va fi nasol? Si sa nu incepi cu faze de genul "barbatul se va simti complexat".

 

Lasand asta la o parte... mi se pare mie sau sunteti cam departe de subiect? :evil:

 

Chiar sunt si eu curios... Care sunt simtomele care apar la o fata atunci cand place pe cineva? (In afara de cele evidente, evident. :pee)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmm... sau daca esti prea frumoasa, nu e riscu ca barbatii sa stea cu tine doar din cauza asta, si nici sa nu`ti vada sau cunoasca celelalte calitatii ? :blinca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca va descoperi si celelalte calitati pe langa frumusete va fi topit dupa fata aceea.. si in al doilea rand: "frumusetea e in ochii privitorului".. asa ca nu poti spune despre o anumita peroana ca e frumoasa.. poate altcuiva nu`i place.. :pee

pe.sa. intr`un fel sau altul se poate vedea daca a descoperit calitatiile sau nu.. :) :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar ia spune, ConteleDracaula, ce trebuie sa aibe o fata ca sa`ti cucereasca inima? (daca se poate spune)  :("

[snapbacca]42286[/snapbacca]

 

Greu, greu de spus... cu siguranta lucrul care conteaza prima data e fizicul , fara discutie. Insa nici vorba ca acesta sa fie de ajuns. Ba chiar ai degeaba un fizic atragator si ...atat. Insa daca ar trebui sa insir aici ceea ce trebuie sa aiba o fata ca sa imi cucereasca inima... eh, ar fi o "lista" prea lunga pentru a fi postata aici :) :soc: Mai degraba ma puteai intreba ce nu imi place la o fata (desi si acolo as avea cate ceva de scris ::): )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai ce nu iti place la o fata? dar tu nu aveai cumva prietena?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu`la intreba ce nu`i place la o fata ca se apuca si face o lista..... de zece pagini :pee

 

pe.sa. are prietena, dar eu la`am intrebat ... deci nu a facut nici un rau :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ah, nu marefeream la faptul ca ar fi ceva rau... inteleg curiozitatea. dar intrebam si eu sa nu stiu ceva eronat deapre cineva...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu`la intreba ce nu`i place la o fata ca se apuca si face o lista..... de zece pagini  :pee

 

pe.sa. are prietena, dar eu la`am intrebat ... deci nu a facut nici un rau  :)

[snapbacca]43071[/snapbacca]

 

Corect ! Ai fost informata bine, dar de unde ? :soc: :( (scuze pentru offtopic)

Ai zis bine, ar trebui sa deschid un topic numai al meu pe aceasta tema :)))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×