Sari la conținut
Forum Roportal
kelly

Si baietii trebuie cuceriti !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

poate fi descurajat de prezenta ta sau poate iti spune indirect ca nu are chef de mai mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ooo! si mie mi sa sa intampla ceva ciudat..adica vreau sa pun gherutle pe un tip :De si ..e super aiurea..adica dupa c ,,eram in plan''-asta pana el ma sarutat tra la la - a inceput sa se poarte destul de ciudat :doh: adica isi tot face antireclama..zice ca lui nu-i plac giugiulelile, ca nu stie daca poate sa aiba grija de mine sau sa fie atent...lucruri care pentru mine inseamna destul de mult intr-o relatie, nu?SO THE QUESTION IS:WHAT sOULD I DO??

[snapbacca]56281[/snapbacca]

 

Te-as intreba ce varsta are... nu prea pare copt la minte daca nu asteapta ce iese, ci se asigura din prima. Imi pare ca vrea relatia perfecta din punctul lui de vedere.... sau in cel mai rau caz te respinge finut. :o: Mai afla si tu. :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sau poate fi un "don juan" care isi pregateste terenul. :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Of Doamne! mult dezbatutul subiect....dragoste si sex!Sunt sigura ca voi fi aspru criticata de unele doamne si poate nu numai...Uitati ce cred eu.O femeie este mai sensibila,vrea multa afectiune,vrea sa i se spuna ca e iubita,frumoasa,desteapta...si e cucerita mult mai usor decat un barbat.Insa pentru ca asa e de cand lumea,se lasa mai greu dusa la pat(desi de multe ori poate si-o doreste de la prima intalnire),chestie de imagine:pe E,in momentul in care a ajuns la o relatie sexuala cu cineva isi doreste la fel de mult ca si barbatul acest lucru.Cunoastem toti vorba acea cum trebuie sa fie o adevarata doamna sau cum isi doresc barbatii sa fie(o doamn in societate,gospodina in casa si c... in pat)De ce sa ne ascundem dupa deget,toate ne dorim sa fim asa si asta cand iubim;altfel riscam sa pierdem barbatul iubit.Multe vor sa-si faca lumea imaginea cea mai buna despre ele....dar doamnelor cel mai mult ar trebuii sa va intereseze opinia partenerului dumneavoastra. Nu trebuie sa parem in fata lor ceea ce nu suntem ca nu asta vor!

Nu trebuie sa fiti deacord cu mine,asta e doar parerea mea!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...dar doamnelor cel mai mult ar trebuii sa va intereseze opinia partenerului dumneavoastra. Nu trebuie sa parem in fata lor ceea ce nu suntem ca nu asta vor!

Nu trebuie sa fiti deacord cu mine,asta e doar parerea mea!

[snapbacca]60403[/snapbacca]

foarte de acord cu tine. :soc: Restul e praf in ochii orbului. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca barbatii n-ar fi cuceriti cum ar mai sti ca-sa iubiti? :doh:"

[snapbacca]60445[/snapbacca]

Ei, lasa ca gasim noi o modalitate de a le arata ca sunt iubiti :"> ....asta, bineinteles daca merita :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ei, lasa ca gasim noi o modalitate de a le arata ca sunt iubiti :"> ....asta, bineinteles daca merita :soc:

[snapbacca]60465[/snapbacca]

 

exista doar o singura modalitate oare? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
exista doar o singura modalitate oare? :tease:

[snapbacca]60467[/snapbacca]

exista mai multe cu siguranta. Important este sa gasesti macar una . :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

exista mai multe cu siguranta. Important este sa gasesti macar una . :tease:

[snapbacca]60527[/snapbacca]

 

una dar buna,nu? :Pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×