Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu nu am luat afirmatia ta in nume personal, desi m-as fi bucurat sa ai o problema cu mine in mod special.

Tot nu mi-ai raspuns la intrebare. De ce misoginismul e patetic? Patetic inseamna induiosator.

Ti se frange inima cand vezi un misogin? Ma indoiesc ca asta ai vrut sa spui. Deci, incearca sa faci mai mult sens.

E mai la indemana sa ma acuzi de prostie decat de teribilism. Se vede cu ochiul liber ca nu sunt adolescent.

 

PS: si eu am o "teorie" despre barbatii care sunt scarbiti de misogini. Sunt foarte influentati de catre femeile in preajma carora se afla. E o dovada a frustrarii nemanifestate.

 

 

 

mie patetismul imi inspira doar mila in cel mai bun caz, fara faza de induiosare...

iar o afirmatii ca " Da, e prostitutie si cine spune ca e altfel minte. Asta e definitia prostitutiei. Procentul femeilor care nu au acest 'instinct' este foarte mic si nesigur. Restul - emancipare, independenta, siguranta, comoditate, etc sunt doar pretexte, eufemisme. Cand o sa aud ca o prezentatoare de stiri sportive (nu mai zic de modele) s-a casatorit si a ramas cu un bibliotecar din provincie pentru ca il iubea, am sa incetez sa mai cred ca femeile sunt curve. Guilty until proved innocent." venite din partea unei persoane mature..mi-e unuia nu pot sa nu-mi inspire mila...

cat despre "teoria" ta despre barbatii care sunt "scarbiti de misoginism" pentru ca sunt influentati ...pot sa o spun ca o vad ca o alta recunoastere a proriei tale persoane, si a celor care gandesc ca tine oprita insa la nivelul subconstientului...si de acolo aruncata in ceilati :lol:

unul ca tine este intr-adevar , nu numai influentat ,dar in mare parte produsul femeilor in preajma carora a stat. SI asta poate incepe de la mama...si tine pana la ultima iubita, prietena, nevasta..etc.

 

deci cum spuneam..nasol de tine!

Editat de bogdan-h

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Frustrarea ta e absolut normala si probabil ca te domina din moment ce ai cautat printre mesajele mele cu infrigurarea adolescentului care cauta primul biletel de amor aruncat din greseala la ghena. Eu nu te pot caracteriza pentru ca nu te cunosc.

(K0ntr0VerSy @ May 20 2007, 03:56 PM)

PS: si eu am o "teorie" despre barbatii care sunt scarbiti de misogini. Sunt foarte influentati de catre femeile in preajma carora se afla. E o dovada a frustrarii nemanifestate

Tu doar confirmi lucrul asta.

 

deci cum spuneam..nasol de tine!

 

Ridicole concluziile astea de tata.

Editat de K0ntr0VerSy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Frustrarea ta e absolut normala si probabil ca te domina din moment ce ai cautat printre mesajele mele cu infrigurarea adolescentului care cauta primul biletel de amor aruncat din greseala la ghena. Eu nu te pot caracteriza pentru ca nu te cunosc.

 

Tu doar confirmi lucrul asta.

Ridicole concluziile astea de tata.

 

 

:lol:..stii tu vorba lui nenea iancu? amice esti idiot!

mesajul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
angel, ma dezamagesti..ala e in stare sa linga toate proastele in toate orificiile poate poate sa pice ceva...cum crezi ca la varsta si infatiseara lui, respectivul si-ar mai permite sa se dea si misogin :tease:)

ce , ţi-am făcut eu impresie bună c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.[/b] Cand o sa aud ca o prezentatoare de stiri sportive (nu mai zic de modele) s-a casatorit si a ramas cu un bibliotecar din provincie pentru ca il iubea, am sa incetez sa mai cred ca femeile sunt curve. Guilty until proved innocent."

 

:) :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si faptul ca nu-ti accepti frustrarea decat cu jumatate de gura si nici pe departe pana la capat, nu te ajuta cu nimic. dar poate o data un psiholog , nu atat de empiric ca mine, te va ajuta sa poti recunoaste si asta.

Mai uita-te cu atentie si vezi ca am acceptat frustrarile de la inceput, chiar mi se par normale in viata unui om. E greu sa decizi tu ce ma ajuta sau nu. Eu nu cred ca esti psiholog, dau daca esti, ai facut la fara frecventa.

E absolut firesc sa fii dominat de femeie si sa ai nevoie de atentie.

 

hm , ok , if you say so...

ce te-a adus pe aceste

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×