Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ce te face să fii rasist? nu e tocmai o trăsătură nobilă....

Nu ma face nimic. Rasismul este absolut firesc si latent, numai ca este foarte blamat si din cauza asta se vrea a fi inhibat. Iese la suprafata in fiecare zi. Daca e ilegal nu inseamna ca nu il poti avea exact unde este mai important: in suflet. Nu e nicio afacere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu am doua. Doar unul: spiritul (suna stereotipic rau). Probabil ca e cel mai greu lucru, nu stiu. In rest sunt superficial.

 

Ce anume faci ca sa "hranesti" aceasta dimensiune a vietii tale?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ma face nimic. Rasismul este absolut firesc si latent, numai ca este foarte blamat si din cauza asta se vrea a fi inhibat. Iese la suprafata in fiecare zi. Daca e ilegal nu inseamna ca nu il poti avea exact unde este mai important: in suflet. Nu e nicio afacere.

nu e chiar firesc , cel puţin...nu ar trebui să fie :lol:

de aici at

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am spus din prima pagina ca sunt eu. Varsta nu o spun - cel putin momentan - doar pentru faptul ca ar crea prejudecati sau inhibitii.

Ai dreptate, mi-a scapat.

Nu ai fost atent. Din nou. IMHO, TU esti cel dominat de femei (faptul ca ai negat confirma asta), drept pentru care incerci sa captezi atentia aici si sa le dovedesti tu celorlalti cum imi faci tu profilul psihologic si cum putin cate putin incerci sa imi induci o regresie (aluziile la nefericirile copilariei, abuzul sau lipsa atentiei materne, deceptii sentimentale). Vrei sa le arati fetelor cum tu, barbatul pseudo moral (care ridiculizeaza sexul oral - in conditiile in care il practica cu sete), aduci justitia si oprobiul public.

amice, ti-am mai explicat o data ca teoria ta a aparut doar pentru faptul ca constientizarea frustrarii tale vis a vis de sexul opus s-a oprit la granita subconstientului, de unde constientul a aruncat-o in ceilalti :tease:.

nu vreau sa arat nimic nimanui, fetele din zona interesandu-ma cu atat mai putin. dar daca tu esti TU, da-mi voie sa fiu si eu EU.Iar eu respect pe cineva care poate sa faca ceva constructiv, (pozitiv ,superior, spune-i cum vrei) ceea ce eu nu pot.

nu-mi spune! ai vrut sa ramai gravid si ai aflat la varsta asta ca nu se poate si ca numai femeile pot..si atunci ai inceput sa le urasti :lol:

cat despre sexul oral , unul la mana nu vad ce are cu moralitatea :) 2 la mana, nu stiu cum pactici tu sexul oral, dar termenul cu SETE nu mi se pare cel mai potrivit. asta daca nu esti in aceasi tabara cu cel care mi-a inspirat fotografia de o am in avatar.

sfatul meu este sa te adancesti in tine si sa-ti rezolvi problemele cu cele ce ti-au distrus parerile despre sexul opus...:crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"Lumea femeii e iubirea,

Iubirea barbatului este lumea"

(parafrazare, caci nu mai stiu exact, dupa Goethe)

 

Te intreb: aceste doua versuri au vreun sens, vreo semnificatie pentru tine? Iti transmit ceva anume? Si daca da, ce?

About time.

Evident ca am remarcat substratul intrebarilor. Nice try.

Nu ma omor dupa citate ale marilor filozofi sau whatever doar pentru faptul ca sunt si altii care au emis maxime interesante.

Anyway, nu sunt de acord (d'oh). Va contrazic domnule Goethe. Ai spune ca femeile cauta iubirea si barbatii puterea. Daca esti de acord cu el, ar fi ca si cand ai spune "Cosmina Pasarin cauta iubirea. Acum cu X" (nu stiu cu cine e)

Am mai spus-o: barbatii conduc lumea, femeile conduc barbatii. Exista destule femei care isi doresc puterea. Multe femei isi folosesc sexualitatea pentru a obtine ce isi doresc. Barbatul are o slabiciune pentru femei. Ironic, si femeile au aceeasi slabiciune pentru barbati, insa barbatii o gasesc in mult mai putine cazuri.

Bottom line, a generalizat, eu am vorbit de exceptii, iar mie imi place sa il completez pe Goethe.

 

oh, my god, ce maraton aici!

te descurci bine kontro :lol:

Da.

Editat de K0ntr0VerSy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce anume faci ca sa "hranesti" aceasta dimensiune a vietii tale?

Nu citesc prea mult pentru ca sunt putin dislexic. Pot sa spun ca mai parcurg unele texte. In general meditez (nu stiu de ce se asociaza asta in mod obligatoriu cu yoga). Am avut destule experiente incat sa fiu autodidact, cu ceva citit se aduna.

 

amice, ti-am mai explicat o data ca teoria ta a aparut doar pentru faptul ca constientizarea frustrarii tale vis a vis de sexul opus s-a oprit la granita subconstientului, de unde constientul a aruncat-o in ceilalti :crazy:.

nu vreau sa arat nimic nimanui, fetele din zona interesandu-ma cu atat mai putin. dar daca tu esti TU, da-mi voie sa fiu si eu EU.Iar eu respect pe cineva care poate sa faca ceva constructiv, (pozitiv ,superior, spune-i cum vrei) ceea ce eu nu pot.

nu-mi spune! ai vrut sa ramai gravid si ai aflat la varsta asta ca nu se poate si ca numai femeile pot..si atunci ai inceput sa le urasti :)

cat despre sexul oral , unul la mana nu vad ce are cu moralitatea :crazy: 2 la mana, nu stiu cum pactici tu sexul oral, dar termenul cu SETE nu mi se pare cel mai potrivit. asta daca nu esti in aceasi tabara cu cel care mi-a inspirat fotografia de o am in avatar.

sfatul meu este sa te adancesti in tine si sa-ti rezolvi problemele cu cele ce ti-au distrus parerile despre sexul opus...:crazy:

Nu ti-am permis sa mi te adresezi cu "amice". Intelectul tau are niste scapari pentru ca observ ca e a treia oara cand nu disociezi. Ai spus ca ai misto-ul in sange. Fa-ti un transplant. Nu esti facut pentru asa ceva, in plus dupa reactiile tale se vede ca esti afectat, fapt ce este spre avantajul meu. Pseudo-competitia cu cineva ca tine imi aduce din nou un avantaj. De-abia acum incepi sa iti arati adevaratul caracter, lucru absolut banal pentru mine intrucat esti previzibil.

Ai coborat standard-ul, drept pentru care iti mai permit aici UN SINGUR post.

Straduieste-te, suna chiar si un prieten. I dont mind.

 

Later Edit: m-am razgandit, ai permisiunea mea sa mai postezi (pana ma razgandesc). Vreau sa te ridiculizez mai mult. Sunt convins ca ai o scurgere la aorta de ineptii ieftine.

 

nu e chiar firesc , cel puţin...nu ar trebui să fie :tease:

de aici at

Editat de K0ntr0VerSy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

K0ntr0VerSy pari un tip interesant...te-am citit mai peste tot...si faci forum nu te incurci :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
K0ntr0VerSy pari un tip interesant...te-am citit mai peste tot...si faci forum nu te incurci :lol:

Ha! Esti simpatic(a). [Nu pentru ca indraznesti sa ma lauzi, doar pentru cum ai spus-o]

Eu sunt convins ca sunt banal. Sincer.

 

ah..am
Editat de K0ntr0VerSy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×