Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mda...tipic

no comment

sa fii fericit!

speram la mai mult

Articuleaza si pune intr-o fraza ca sa inteleg ce vrei sa spui.

 

misogin, desigur....cum altfel ?! :kiss: iar femeia este o greşeală acceptabilă a naturii (parcă aşa suna ad
Editat de K0ntr0VerSy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am recunoscut ca sunt frustrat si mizantrop. Incerc sa ies in evidenta la fel de mult ca si tine. E normal. Daca tu ai iesit in evindenta mai mult decat mine ego-ul tau ar trebui sa se odihneasca dupa atat efort

Tocmai ca asta era substratul afirmatiei mele despre avataruri: multe femeile isi pun in avatar niste craci lascivi, insa daca isi arata cracii personali ai nevoie de supradoza de emetiral. Iar barbatii isi pun mai stiu eu ce heart breaker, dar ei sunt niste dorks.

no, ti-am pus una animata :P .. pentru unul ca tine .. cu dedicatie :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:P Nu mi-ai raspuns si stii si tu ca n-ai raspuns. :P Oricum, mersi.

Ti-am raspuns:

eu l-am deschis pentru critici

 

cu siguranta vrei sa fii un tip controversat... daca iti iese nu prea stiu, dar ne lamurim noi intr-un final... multa bafta :P

Nu stiu ce sa iti raspund. Inca ma mai gandesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:P)))) aşa, aşa....

1 la m

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu ce sa iti raspund. Inca ma mai gandesc.

 

da' macar esti de un umor..... ma amuzi!... e bine ca nu lamuresti lumea, asta mentine curiozitatea. :P

 

faci un spectacol interesant :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din contra, ma stimuleaza. Sunteti doar 2-3, ar trebui sa va coalizati mai multe, imho. Tu chiar consideri ca sunt intimidat? Serios? Nu e ultima oara cand ai sa gresesti, berbecuto.

Editat de K0ntr0VerSy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din contra, ma stimuleaza. Tu chiar consideri ca sunt intimidat? Serios? Nu e ultima oara cand ai sa gresesti, berbecuto.

 

Nici nu voi incerca vreodata sa renunt la a gresi , face parte din natura umana si o recunosc ... Intamplator , chiar dai impresia ca ai fi intimidat , nu pari a fi foarte stimulat ...

De obicei atunci cand un om nu-si mai gaseste "locul " incepe sa atace , asa ca te rog " inceteaza " ( ca sa parafrazez un clasic in viata ) .

Ramane pentru mine doar masca . Atunci cand vei binevoi sa o dai jos te voi aseza acolo unde iti este locul . :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×