Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Hehe, eu cu siguranta nu pot fi mai barbat! Mama natura mi-a dat alt sex, indif de tatoo :) !

 

De ce-si fac unii tatuaje? Foarte simplu: kestiune de alegere, de gusturi , de ...de...de...de multe! Si cel mai simplu argument: ca unora le place :) !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu agreez deloc ideea cu tatuajele. Personal, nu mi-as face asa ceva. Sigur, nu am nimic impotriva celor care o fac. Eu sunt si o persoana mai simpla din fire, cam din toate punctele de vedere, pe cale de consecinta nu m-as vedea cu asa ceva pe mine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi plac, chiar imi plac. Sunt interesante atata timp cat se pliaza cu personalitatea purtatorului. Imi plac in special cele subtile, cu un mesaj, si cele micute si medii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi plac, chiar imi plac. Sunt interesante atata timp cat se pliaza cu personalitatea purtatorului. Imi plac in special cele subtile, cu un mesaj, si cele micute si medii.

 

:good:

 

nu te poci fata, mesajele isi pierd semnificatia - tatuajele raman acolo ca niste amintiri dureroase despre prostia clipei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie imi plac pe alti oameni pe mine nu, si le detest pe cele cu nume, mai ales cele pe mana, sunt foarte urate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi plac tocmai tatuajele pe mana, oriunde numai pe mana sa fie: o inima mare mare si o sageata care strapunde inima. Musai lanaga inima sa fie si numele (unu'-doua-trei) de barbati din trecut :santa: !

Prezentul il scriem in alta parte :P !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:P

 

nu te poci fata, mesajele isi pierd semnificatia - tatuajele raman acolo ca niste amintiri dureroase despre prostia clipei

vorbesti din auzite, din carti sau cum? iar ne dam cu parerea in necunostinta de cauza? :santa:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×