Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De ce nu-ti faci unul temporar?Cred ca e mai bine asa...Mie personal imi dislac tatuajele,insa eu te sfatuiesc sa optezi pt unul temporar.Cine stie cand te vei plictisi de el?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am doua tatuaje: unul e pe picior si se vede, celalalt e ascuns si mititel si dragut foc si il vede numai cine vreau eu :D. M-am gandit destul inainte sa le fac, imi era frica sa nu ma plictisesc de ele. Acum imi plac la fel de mult ca atunci cand le-am facut, nu le-as scoate pentru nimic in lume, iar cui nu-i place sa nu se uite.

Zicea cineva aici ceva de 60 de ani ... pai eu traiesc acum pentru acum sau trebuie mai intai sa ma gandesc ce consecinte va avea asupra mea, ceea ce fac ACUM, cand ajung la 60 de ani????? Fiecare face ce vrea, iar mie imi place sa traiesc nu doar sa exist.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu faci un lucru fara sa-ti aduca niste avantaje sau fara sa urmaresti un scop anume...totul nu este decat un joc al seductiei(ceea ce este natural pana la urma). ideea este simpla...sunt miliarde de oameni pe glob si trebuie sa se faca o distantare si o delimitare a unora fata de ceilalti.

Femeile il prievesc probabil ca un accesoriu: "eu am ce nu are aia!"

 

dupa mine tatuajul e un moft la moda acum ca si bijuteriile aplicate pe dinti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am un piercing si vara de obicei apelez la tatuajele cu henna.Daca ma plicitsesc de piercing il dau jos si gaura se va astupa,tatuajul cu henna tine putin,insa daca mi-as face un tatuaj definitiv si m-as plictisi de el atunci ar trebui sa ma operez ca sa dispara.O cunostinta de a mea s-a operat si nu a fost tocmai placut..

cam cat timp se mentine cel cu henna?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cam cat timp se mentine cel cu henna?

Henna adevarata tine cca o luna de zile,cu multe dusuri,bai in piscina si creme de corp.Henna ce gasesti prin Mamaia,Costinesti,Vama s.a.m.d tine vreo 5 zile in care eviti sa te dai cu crema sau ulei de plaja pe locul respectiv.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si totusi un tatuaj de o vară...de ce nu?

 

uitati un tauaj pe care eu nu mi l-as face niciodata:

 

post-98306-1182195907_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu o sa`mi fac tatuaj din henna !! :friends: e pentru cateva zile, cei drept, dar nu cred ca mi`as face asa curand unul permanent :P

 

oricum, o sa`mi pozez viitorul tatuaj si o sa postez poza :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vrut sa-mi fac si eu un tatuaj dar pe urma m-am razgandit .

Din ce motiv??...................pt ca stiam ca la un momentdat o sa ma plictisesc de el si dupa aia o sa apara regretu ca l-am facut.

mai bine faceti-va ceva de scurta durata si veti vedea ca si de alea o sa va plictisiti.

eu mereu imi fac dar dupa vre-o luna incep sa se faca urate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×