Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Unii zic ca nu e bine sa-ti faci tatuaje.De ce?

 

Nu că nu e bine, dar ....e un moft al tinereţii. E ca şi cum şi-ar dori cineva să aibă o cicatrice toată viaţa. Eu unul vreau pielea c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu prea as fi pro tatuaje pentru ca... gandeste-te cum o sa se faca atunci cand o sa imbatranesti :)& yacks :crazy: plus ca doare raw :good: ... hmm si in al treilea rand ... daca ai un tatuaj vizibil ... o sa iti fie mai gresu si cu angajarea ... la unele firme ;)?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si deodorantul e cancerigen. Inclusiv mari braduri ce fabrica creme ultra scumpe si rafinate folosesc ingrdiente cancerigene...

 

Eu...am tatoo, m-am angajat unde am poftit (mai putin cadru militar, dar si acolo aveam sanse pe operativ :lol2: ). Marea majoritate a angajatorilor nu te dezbraca :cheer: !De imbatranit, hmmm, imbatranesti oricum, indif ca ai tatoo sau nu... n-are treaba tatuajul cu batranetea...

De durut, e treaba relativa. N-as zice ca doare mai tare decat un os rupt, decat o nastere, decat un epilat inghinal :lol2: decat, decat...so, e suportabila durerea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tatuajele nu mi se par ca te fac mai barbat sau mai smecher este doar o pictura neagra cu care vei ramane toata viata ... nu stiu de ce isi fac unii asa ceva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×