Sari la conținut
Forum Roportal
Umanoidul

De dansat danseste careva?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Noi desenam cand intram pe www.desenatori.ro ! :eat: :party:

eu prefer mijloacele clasice,creionul si pensula...nu prea sunt obisnuta cu computerul....dar o sa incerc...am intrat pe desenatori.ro si mi-a placut ce am vazut.... :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu prefer mijloacele clasice,creionul si pensula...nu prea sunt obisnuta cu computerul....dar o sa incerc...am intrat pe desenatori.ro si mi-a placut ce am vazut.... :spiteful:

 

Desigur, desenul clasic nu va putea fi egalat niciodata, insa daca e sa o spun pe aia dreapta, sunt un antitalent la desen. Din pacate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Desigur, desenul clasic nu va putea fi egalat niciodata, insa daca e sa o spun pe aia dreapta, sunt un antitalent la desen. Din pacate.

Atunci ti se iarta ! :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am vazut zilele trecute in cismigiu un baiat care facea portrete , erau superbe , il invidiez :spiteful:

eu nu prea am rabdare sa desenez :yes: da imi place sa le admir :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am vazut zilele trecute in cismigiu un baiat care facea portrete , erau superbe , il invidiez :offtopic:

eu nu prea am rabdare sa desenez ;) da imi place sa le admir :(

 

Am vazut si eu un baiat in cismigiu care facea portrete :crazy:

Eu una nu mai desenez....e o chestie la care am renuntat de prea mult timp...nu ca n-as fi avut talent... :ok:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

desenez cand sunt la scoala, si cand sunt plictisit. Am ceva talent dar nu prea ma rabdare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna..ptr mine pictura e viata mea..chiar daca nu am mai pictat de 4 ani,caci arta costa,pictura a ramas in sufletul meu..chiar ultima mea pictura a fost facuta pe radiografie,din lipsa de hartie..am pictat si pe discuri..am avut si ceva expozitii prin tara si in america si o medalie de aur :cry:..cel mai tare e faptul ca am ramas corigenta la pictura chiar in anul in care am avut expozitia in america si am castigat medalia de aur la un concurs international.. :nea:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×