Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

din sapte pagini am tras o concluzie..bumerangul este un ceva care il arunci si se intoarce :tease:

 

acum sa trecem la vodoo..........kkt.....vodoo....c'mon...fiti seriosi....ii ca si cum mi-ai zice ca se poate ghici viitorul in carti, iar eu nu cred asta.

 

sunt de parere ca daca ar fi existat vodoo, at ar fi trebuit sa fim in stare sa-l practicam o mare parte din populatie.

Editat de Cipixxx

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in sapte pagini am tras o concluzie..bumerangul este un ceva care il arunci si se intoarce :tease:

 

acum sa trecem la vodoo..........kkt.....vodoo....c'mon...fiti seriosi....ii ca si cum mi-ai zice ca se poate ghici viitorul in carti, iar eu nu cred asta.

 

sunt de parere ca daca ar fi existat vodoo, at ar fi trebuit sa fim in stare sa-l practicam o mare parte din populatie.

vezi cum il practica cei din Haitti...dupa vii cu concluziile

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

esti sigur(a) ca nu ai citit o poveste inventata de cineva care pe parcurs a ajuns sa se dezvolte din ce in ce mai mult tema asta ?

Editat de Cipixxx

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
esti sigur(a) ca nu ai citit o poveste inventata de cineva care pe parcurs a ajuns sa se dezvolte din ce in ce mai mult tema asta ?

persoanele haitiene sunt chiar inspaimantate de ceva...care e cam real..din perspectiva mea...

vrajitoria exista....asta e clar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
din sapte pagini am tras o concluzie..bumerangul este un ceva care il arunci si se intoarce :bye:

 

acum sa trecem la vodoo..........kkt.....vodoo....c'mon...fiti seriosi....ii ca si cum mi-ai zice ca se poate ghici viitorul in carti, iar eu nu cred asta.

 

sunt de parere ca daca ar fi existat vodoo, at ar fi trebuit sa fim in stare sa-l practicam o mare parte din populatie.

Da ,de ce ar trebui sa practice o mare parte ?

Sau probabil ca ai vrea sa se predea si la scoala .. :tease:

Daca tu nu crezi in ceva ,nu inseamna ca acel lucru nu exista .. :beee:

Asa ca ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sau probabil ca ai vrea sa se predea si la scoala .. :tease:

Daca tu nu crezi in ceva ,nu inseamna ca acel lucru nu exista .. :beee:

Asa ca ...

 

Ar fi misto sa se predea la scoala :cry: am umbla toti cu papusi si ace :bye: Cipixxx, tu iti imaginezi ce ar iesi daca ar sti toti sa faca chestii de'astea? Deja au invatat multi sa faca farmece si e nasol...d'apoi voodoo?? am trai fericiti pana la adanci batraneti alaturi de zombi :cheer:

 

Daca tu nu crezi in ceva ,nu inseamna ca acel lucru nu exista .. :bye:

Asa ca ...

 

Exact! Desi multi prefera sa zica, ca nu exista...

Editat de Vampiritza07

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×