Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

da?...adica intr-o suvita de par pot fi elemente atat de puternice incat sa duca la sfarsit ritualul?

 

Evident...atat timp cat acel obiect pastreaza vibratia celui caruia apartine poti face orice...asta bineinteles daca ai cunoastere ...pentru ca fara o paractica puternica nu poti face nimic.....Teoria Universului holografic in care traim este teoria interconectabilitatii....adica din orice particica a universului poti reconstrui intreaga imagine de ansmablu...in orice punct regasesti completa creatie universica....Deci pot spune ca chiar si un fir de par este de ajuns pentru a afecta o persoana in tr-un fel sau altul...iar aici nu vb numai de voodoo.... sau vraji....Ma refer si la manipulare mentala si alte practici....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu ai vrea sa-ti scriu pe forum absolut totul? Nu de alta dar da inteligenta din tine pe dinafara........tu te auzi ce vorbesti macar? Tu vezi ce scrii?......si nu mai gandi atata ca miroase a ars......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lasa-l pe...vanessa..nu-stiu-cum.... revin la suvita de par. Ok, in ea ssta ascunsa o putere extraordinara. Teoretic! Practic...nu prea am vazut....! Sincer! am incercat cu aproape toate ..."componentele" ce contin corpul eteric: unghii, piele, par,lacrimi, transpirarie...ba chiar si menstra. Si...nimic! Am constatat doar o usoara ameteala (asa se plangea)

Dureri intense de ..."ceafa" si o senzatie de moleseala. Nicidecum...alte schimbari la nivel de mentalitate sau atitudine. Deci....!Si crede-ma ca....daca nici eu nu mai cred in ritualuri si chestii din astea...oculte...atunci nu mai crede nimeni. Sa fie oare o greseala de ..ritual???Sau...amestec de ganduri transmise mental subcinstientului..."subiectului"? Stiu ca la un momentdat...."subiectul" a avut trairi in vis...exact legat de...ceea ce gandeam si....vizualizam. Mi-a atras atentia deoarece...vorbea cu voce tare si clara in somn ..dandu-mi raspuns la ce aveam eu in minte.Ok. Daca tu consideri ca nu putem discuta pe forum chestii de genul....o lasam asa.Sau poate ...n-avem nici o treaba cu restul si...poate mai aflam si noi ceva nou si relevant,nu????

 

da?...adica intr-o suvita de par pot fi elemente atat de puternice incat sa duca la sfarsit ritualul?

La care ritual te referi, mai exact???

Sunt....cateva zeci de ritualuri ce au la baza firul de par. Tu de care zici???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lasa-l pe...vanessa..nu-stiu-cum.... revin la suvita de par. Ok, in ea ssta ascunsa o putere extraordinara. Teoretic! Practic...nu prea am vazut....! Sincer! am incercat cu aproape toate ..."componentele" ce contin corpul eteric: unghii, piele, par,lacrimi, transpirarie...ba chiar si menstra. Si...nimic! Am constatat doar o usoara ameteala (asa se plangea)

Dureri intense de ..."ceafa" si o senzatie de moleseala. Nicidecum...alte schimbari la nivel de mentalitate sau atitudine. Deci....!Si crede-ma ca....daca nici eu nu mai cred in ritualuri si chestii din astea...oculte...atunci nu mai crede nimeni. Sa fie oare o greseala de ..ritual???Sau...amestec de ganduri transmise mental subcinstientului..."subiectului"? Stiu ca la un momentdat...."subiectul" a avut trairi in vis...exact legat de...ceea ce gandeam si....vizualizam. Mi-a atras atentia deoarece...vorbea cu voce tare si clara in somn ..dandu-mi raspuns la ce aveam eu in minte.Ok. Daca tu consideri ca nu putem discuta pe forum chestii de genul....o lasam asa.Sau poate ...n-avem nici o treaba cu restul si...poate mai aflam si noi ceva nou si relevant,nu????

 

 

La care ritual te referi, mai exact???

Sunt....cateva zeci de ritualuri ce au la baza firul de par. Tu de care zici???

 

Pentru ca un ritual sa functioneze.....acesta trebuie sa fie si .....real :offtopic: ...Sunt carti pline cu chipurile "ritualuri" dar care nu sunt decat rodul unei imaginatii bogate.....Ritualuri puternice sunt Claviculele lui Solomon si pt initiere ai nevoie de Elyphas Levi si / sau Franz Bardon....Nu cacaturi de duzina....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mersic de recomandari "subarah" .Cum fac totusi rost de ele? Unde le pot gasi???

Am avut ceva de.."NICOLA DE...nu-stiu-cum...de origine frantuzoaica dar....nobila fiind casatorita in IRLANDA.

E...ceva pe acolo...dar...vorba ta" "cacaturi de duzina.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mersic de recomandari "subarah" .Cum fac totusi rost de ele? Unde le pot gasi???

Am avut ceva de.."NICOLA DE...nu-stiu-cum...de origine frantuzoaica dar....nobila fiind casatorita in IRLANDA.

E...ceva pe acolo...dar...vorba ta" "cacaturi de duzina.

Pai cred ca se gasesc toate pe net....scrie ELyphas levi sau ce vrei sa cauti...si spor la treaba...Eu am gasit si in librarii niste carti de Eliphas Levi ....Important e sa cauti...Spor la treaba!:offtopic:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sau poate tu ai "lucrat" in zile nefavorabile pentru ceea ce ai vrut tu nu se face in orice zi a saptamanii. Mai conteaza foarte mult si fazele lunii si nu in ultimul rand "cu cine lucrezi"............................................................

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate si tu. Dar....cred ca ar fi bine totusi sa discutam in alta parte.

Iata doua link-uri unde ma gasesti..si...lasa-mi acolo un nr. de tel., ceva.Ok???

 

 

Ai dreptate si tu. Dar....cred ca ar fi bine totusi sa discutam in alta parte.

Iata doua link-uri unde ma gasesti..si...lasa-mi acolo un nr. de tel., ceva.Ok???

http://www.perfspot.com/vanzare

sau

http://www.perfspot.com/b/vanzare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×