Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Deoarece vad ca s-a inchis topicul cu Derren Brown o sa postez aici un clip in care tipul face voodoo cu o domnisoara: http://www.youtube.com/watch?v=lW2yKlNFFuU

 

Dupa ce vedeti clipul sa ziceti parerea voastra, este real :flowers: sau fake cu o actrita second-hand?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am participat la un ritual.A fost straniu si interesant...Daca vrei informatii trimite un mail

 

Mai bine scrie aici despre experienta ta sau trimite-mi tu un mesaj ca ai mesageria personala dezactivata si nimeni nu poate sa-ti trimita mesaje. :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca ceea ce am facut eu odata a fost chiar voodoo original, dar am ars o poza a unei persoane pe care nu o puteam suferi (oricum chestia era reciproca)... Persoana respectiva acum e moarta. Oricum era batrana... si rea... cu multa lume, nu numai cu mine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu daca ceea ce am facut eu odata a fost chiar voodoo original, dar am ars o poza a unei persoane pe care nu o puteam suferi (oricum chestia era reciproca)... Persoana respectiva acum e moarta. Oricum era batrana... si rea... cu multa lume, nu numai cu mine.

 

 

nice... oare sa fi fost din cauza pozei arse ? :)

 

 

8) :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deoarece vad ca s-a inchis topicul cu Derren Brown o sa postez aici un clip in care tipul face voodoo cu o domnisoara: http://www.youtube.com/watch?v=lW2yKlNFFuU

 

Dupa ce vedeti clipul sa ziceti parerea voastra, este real :think: sau fake cu o actrita second-hand?

nu stiu...adica pare destul de real...dar poate ca e o *actrita second hand*... oricum tipul asta e renumit in chestii deastea paranormale :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stiu eu o chestie despre woodoo.. dar nu stiu cat de adevarata e... nu am incercat.. e ca un fel de vraja!

iei 3 furculite de inox, pe 2 dintre ele le pui una peste alta in forma de X si cealalta o pui peste X-ul acela vertical! in punctul unde se intersecteaza furculitele pui un servetel peste ele! apoi pui mana peste ele si le pui o intrebare care sa aiba raspunsul DA sau NU! daca furculita care e pusa vertical se intoarce cu zimtii in jos raspunsul e DA, si daca raman furculitele asa cum sunt, raspunsul e NU!

 

am zis si mai repet inca o data.. nu stiu cat de adevarat este! sper sa reusiti! :doh:

 

iti dau un sfat:nu incerca asa ceva cu papusi sau alte jucarii de plus,e groaznic,parca se razbuna pe tine!

 

 

:cheer: ai incercat? :huggles:

n-as avea tupeu.. pe bune!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:cheer:

n-as avea tupeu.. pe bune!

 

Te-nteleg.La cate-am citit pe pagina asta,sa le citesc pe celelalte ....n-as avea tupeu ....pe bune!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda mie imi pare fake . nu contest vodoo da asta nu e real .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deoarece vad ca s-a inchis topicul cu Derren Brown o sa postez aici un clip in care tipul face voodoo cu o domnisoara: http://www.youtube.com/watch?v=lW2yKlNFFuU

 

Dupa ce vedeti clipul sa ziceti parerea voastra, este real :spiteful: sau fake cu o actrita second-hand?

 

 

parerea mea este ca nu-i real si bine ai zis ca e o actrita second-hand :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×