Sari la conținut
Forum Roportal
beggar

Avem colectionari?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

colectionez pietre :cry:

 

 

de care?mie imi plac alea de rau de munte in diverse culori si forme. :D

 

eu colectionez jucarii...de fapt nu am avut intentia de la inceput sa fac colectie, dar, pur si simplu s-au adunat...am casutza plina de jucarii si sunt peste tot:in pat, langa pat, pe biblioteca, pe masa de la computer, in dulap...numai in baie nu am! :cry: am un iepuras mic si rosu cu care dorm, locul lui e pe umarul meu si celelalte jucarii prin rotatie....ha ha ha....imi iubesc foarte tare modheshii(ca jucaria din avatar)...am opt!!!

cum vad o jucarie care-mi place....gata!devin un copil mic, imi trebuie! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de care?mie imi plac alea de rau de munte in diverse culori si forme. :)

 

eu colectionez jucarii...de fapt nu am avut intentia de la inceput sa fac colectie, dar, pur si simplu s-au adunat...am casutza plina de jucarii si sunt peste tot:in pat, langa pat, pe biblioteca, pe masa de la computer, in dulap...numai in baie nu am! :cheer: am un iepuras mic si rosu cu care dorm, locul lui e pe umarul meu si celelalte jucarii prin rotatie....ha ha ha....imi iubesc foarte tare modheshii(ca jucaria din avatar)...am opt!!!

cum vad o jucarie care-mi place....gata!devin un copil mic, imi trebuie! :flowers:

 

Exact de astea colectionez,am de diverse culori si marimi,de la alb sidefat,la cele gri cu irizatii negre...de la cele mici cat o aluna la bolovani :crazy: de cateva kg.Binenteles ca nu lipsesc cristalele,de la cuartul transparent pana la ametist.

 

Jucarii din plus colectioneaza fetele...am peste 60 de urecheati de tot felul ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aha.noi avem si un garaj plin cu piese,toate originale de la alte masini foarte vechi.cumparam si vindem,depinde cum avem nevoie.aici cu 2000 iti poti lua una in conditie foarte buna.

o sa atasez o poza cu garajul :stars: ,ca sa vezi ce dusi cu capul suntem :stars:

asta e,hobby e hobby.

PS:daca vreodata ai nevoie de piese,scrie-mi un mesaj si o rezolvam.

 

 

da ,sa stii ca am nevoie...

n-am gasit nici in suedia(pt un volvo)

iti trimit msg. cu toate datele!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bratari :jester: ....chiar pe bune. Vreau sa strang din toate judetele din tara, si din strainatate, de unde se poate.

Si mai faceam rost de bani vechi pentru colectie.

Si jucarii cat incape :blink:

Editat de sunrise_for_u

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×