Sari la conținut
Forum Roportal
beggar

Avem colectionari?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Printr-o intamplare am ajuns sa colectionez monede. Cea mai veche e din '42, dar nu prea am grija de ele, au mai ruginit, s-au mai sters...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am colectie de monezi cea mai veche din 1913 din bronz sau nu stiu ce e si una din 1912 de metal :roll: ...mai colectionez numere de masini am vechi de plastic de metal 1-BZ... mai am numere dinastea de acum noi din america mai am numere expirate (rosii) 2 numere de motocilete un numar de illinois 3 perechi de germania mai colectionez carduri de banca si telefon astea mai mult cu materal de telefoane.. de cartele.reincarcabile...si cam atat :)

 

imi cer scuze ca nu am pus in fostul meu mesaj ... ceva noi colectionari va rog:D niste idei am 11 ani:D ce mi s-ar putea potrivii .;:) merci frumos

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca se poate numi colectie - scrisorile . Am toate scrisorile primite incepand cu 1996. Asta include si vederile .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Servetele de masa. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua am niste Timbre, bancnote , obiecte de decor interior - obiecte de colectie daca am putea sa stabilim o intalnire ,preferabil prin Bucuresti sa va arat produsele si sa va informez despre detalii, as fi recunoscator .Majoritatea produselor inca nu sunt puse pe siteuri. Multumesc !

 

Ionescu Dan, Bucuresti (zona centrala) - dan_ionescu02@yahoo.com - yahoo' 0723350558 ( 0-7-2-3-3-5-0-5-5-8 )

 

* De asemenea vand si carti vechi, cat si noi de specialitate sau beletristica !

 

Unele produse sunt puse si pe www.okazii.ro id : agent_servicii -poze ,detalii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×