Sari la conținut
Forum Roportal
beggar

Avem colectionari?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si eu si sotul colectionam nisip dupa fiecare plaja pe unde mergem..Cred ca avem cel putin 80 de borcanele cu nisip de toate soiurile,inclusiv pietricele dupa plajele unde nu exista nisip..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am o mare pasiune pt servetelele de masa si reviste de toate felurile. stiu ca revistele ocupa mult loc dar am doua dulapuri pana acum pline numai cu asa ceva :inlove: si plus de asta mai fac colectie si de postere cu to felul de formatii, cantareti, actori, etc. si mai ales articole cu si despre marilyn manson :dance2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acelasi :jester: .ce masini colectionezi?

noi avem 9 opeluri,cel mai ''batran'' are 43 ani(kadett) si cel mai ''tanar'' are 23 ani(manta)

din astea toate,5 sunt perfect functionabile.celelalte 4 urmeaza sa fie restaurate.

 

in afara de asta,am un dulap plin cu agende,cumpar agende in disperare :jester:

 

 

posteaza-le te rog!!!

-un"manta" mi-as lua si eu!

ale mele ,cele mai vechi sunt din '69 ; un volvo si o broasca!

 

si mai am si un metz vechi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
o sa pun una cu kadettul,pana gasesc cd-ul cu celelalte.

 

a,am gasit-o si pe asta,un opel blitz,fosta masina de pompieri.vrem sa o cumparam,dar e putin cam scumpa.

 

 

...voi nu locuiti in tara!!

mai stiam opeluri vechi p'aci!

e misto un cadet de prin '30 '40 stiu unu in bacau -acu vreo 10 ani-care circula cu el (masina de zi cu zi)

cat ajunge masina de pompieri?(la pret)

cum is preturile la voi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu locuim in tara,dar vrem sa gasim in tara colectionari sa o punem de-o intalnire.putem veni pana in romania cu un ascona mai tinerel(27 ani)masina noastra de zi cu zi :blink: .

pe masina de pompieri cere 7500,e prea mult,mai trebuie apoi si lucrat la ea.

restul masinilor,cea mai scumpa a fost 2000 euro(kadettul din poza),apoi cateva sute pentru restaurare.

am restaurat fiecare masina,dar linia a ramas originala.in interior nu am schimbat nimic,totul este original.

in ro,care sunt preturile pentru o masina veche?sau pentru piese la ele?

 

aici sunt scumpe si proaste!

cu vreo 2000 mii o iei ,dar tr sa bagi bani in ea...(doar sa ai noroc!)...si nu gasesti piese...sunt iarasi f. scumpe ;multe din ele contrafacute(gen turcia)si proaste!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×