Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

56 minutes ago, Stu' said:

as vrea sa pot sa uit. unele lucruri chiar as vrea sa le uit. nimic nu uit.

Uită-te!

Dublu imperativ pentru a privi și a uita.

Uită-te!

O clipă răsare soarele...

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E o zi ploioasa azi si in Phoenix, dupa ce restul Statului Arizona a inotat deja in mocirla,  dar Lac-urile au secat si alte pagube ce a creat apa rapida. 

"Rain on and off" deja de 12 ore ca toata noaptea a plouat, insa de dupa norii gri si negri mai iese si soarele pentru cateva minute, dar nu prea are putere sa incalzeasca, sint doar 30*C.

Ma bucur ca nu vom pierde pomii de fructe citrice ca dimineata apa din robinetul rece a fost rece, ieri ma ardea, asta inseamna ca s-a racit pamantul la o adincime de vreo 1 metru!!!    

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A si scazut de atunci cu 1 grad ca soarele s-a dus in alta parte sa arda .... 

Eu in ultimii 36 si jumatate de ani am tarit in zona subtropicala.   In San Diego,  California care-i si mai la Sud de Phoenix si este descis la Oceanul Pacific este extrem de umed aerul mereu, o singura zi am avut haine uscate pe mine din 8 ani cat am locuit acolo.  Nu stiam ce mi s-a intamplat  :surrender:   Aici doar in sezonul de Muson este ceva umiditate dar avem A/C acolo nici nu era instalat decat in locurile oficiale.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ia zi-le garg, de ce nu mai văd nimic despre topicul ăla, pe care am postat și io ceva azi dimineață, ăla despre MISA? A dispărut în neant? :laugh:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma enervez ca n-am castigat nimic la loterie.   Este un SCAM si asta.  Macar cat am dat pe ele sau ceva sa ma faca sa mai dau 1 ban pe loterie.

"There was one winner in Friday's Mega Millions drawing, where numbers for the jaw-dropping $1.337 billion." 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 15 ore, Vriies a spus:

Ia zi-le garg, de ce nu mai văd nimic despre topicul ăla, pe care am postat și io ceva azi dimineață, ăla despre MISA? A dispărut în neant? :laugh:

Pentru că s-a supărat inițiatorul și l-a inzivibilizat.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2 hours ago, gargbird said:

Pentru că s-a supărat inițiatorul și l-a inzivibilizat.

Poi, stai puțin , că nu sunt sigur că înțelesei prea bine...

Adică, inițiatorul unui topic poate oricând să-și invizibilizeze pur și simplu un anumit topic? 

Editat de Vriies
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate n-a facut intentionat doar a atuins un loc senzitiv si a disparut   :surrender:     Mi s-a intamplat si mie cu topicul despre Regi si Imparati, chiar nu stiu ce am atins cand deodata a disparut.

A mai disparut inca un topic dar si eu am crezut ca altcineva a facut si n-am prea zis nimic ca nu erau importante, la Regi careva mi-a spus ceva stupid de tot si voiam sa-i raspund dar n-a mai fost necesar.   Inca nu stiu daca am fost eu sau din menagement cineva, dar n-are importanta acum.   

Am observat ca sint multe chestii mult prea fara valoare pe forum care de atunci nici nu mai exista sau teme asemanatoare ca ma mai duc in spate  cateodata.   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 oră în urmă, Vriies a spus:

Poi, stai puțin , că nu sunt sigur că înțelesei prea bine...

Adică, inițiatorul unui topic poate oricând să-și invizibilizeze pur și simplu un anumit topic? 

Da, pune pe invizibil colcaiala aia rusofila. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×