Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

17 minutes ago, The Unknown said:

Diana Șoșoacă, provocare pentru toți bărbații din România: Toți și-ar dori așa ceva

Daca o vede pe asta la MARE, despuiata, cred ca sare in Grand Canyon de pe stanca ce mai inalta sa nu mai vada fumeie veci!!!   Asta a jucat cu Arsinel???

A decedat doamna respectivă. Asta-i o v.. o alta doamnă.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cu motorina?:smile:

pisica nu se spala.

ah, ai glumit? ok.

Editat de adal*
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Acum 11 ore, adal* a spus:

pisica nu se spala.

Si eu le-am spalat mereu pana am reusit sa le prind, dar decand m-au infectat si aveam de luat antibiotic si Anti Tetanus injectii sa scap cu viata, am renuntat.   Cand prima oara au ajuns la noi, primul gest de primire a fost o baie calduta ca altfel nu erau bineveniti in casa  :no:  s-au obisnuit pana erau mici, dar pe urma nu se mai intelegeau cu mine nici la luat medicamente.   Au rezolvat situatie ieftin ca nu le mai ducem la doctori sa platim enorm de mult pentru spitalizare, operatii, ingrijire dupa operatie in weekend sa platesc personal, etc.   

 

Ploua, nu glumesc, a si tunat una serioasa dupa ce aproape ca s-a oprit ploaia.   A udat totul insa nu sintem afara din padure cu 10 minute de ploaie care nu stiu daca se va observa dimineata la lumina zilei.  La stiri tot ne arata ca la Nord le lua pe sus casele celori de pe munti, sau la Sud inotau masinile pe freeways si a facut multe pagube, doar noi eram ocoliti.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca mi se mai spune o data ca am 7 viteze, o inventez pe a 9-a!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as vrea sa pot sa uit. unele lucruri chiar as vrea sa le uit. nimic nu uit.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×