Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Chiar acum, observant a spus:

Si care  e problema daca il lasai sa-si faca treburile iar tu dormeai? Cum zice ardeleanca atunci cand e obosita seara: "barbate, tu stii unde sunt toate, fa-ti treaba ca eu pic de somn!"

:laugh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, M1elena a spus:

Mi-am luat concediu sa stau cu el, sau mai bine zis singura....

Ok. Ce faceti toata ziua? El doarme toata ziua si noaptea vrea sex cu alcool? 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 14 minute, Maeve. a spus:

De exemplu, eu cu unul am terminat-o din doua motive: nu raspundea la telefon cand avea cate o problema si avea mai mult apetit sexual decat mine. Nu am continuat cu povesti de iubire si alte vrajeli. Treaba e practica. Pui pe hartie avantaje dezavantaje, faci calcul si iei o decizie. Nu e cazul sa ne agatam de fantezii. 

Tu cat ai locuit cu un barbat intr-o relatie in aceeasi casa cel mai mult? 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inainte sa inviti pe unul la tine trebuie sa il intrebi cum vede el distractia. Si eu am vorbit cu unul pe instagram dar mi-am dat seama ca nu vedem distractia la fel si i-am dat de inteles ca nu mai vreau sa vb cu el. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca intretinerea de relatii intime cand un partener e in stare de inconstienta este trecuta in codul penal si nu e deloc amuzant:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 minute, observant a spus:

Tu cat ai locuit cu un barbat intr-o relatie in aceeasi casa cel mai mult? 

Nu asta e ideea. Ideea e ca el doarme toata ziua si noaptea are chef de sex si alcool. Nu zic ca ea nu a gresit invitand asa specimen acasa la ea dar totusi, trebuiau sa se prinda amandoi ca nu vor acelasi lucru. El a bagat vrajala cu iubire ca sa aiba sex la 4 dimineata. Si alcool. 

Editat de Maeve.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 17 minute, M1elena a spus:

Daca s-ar putea ar' face sex si de 5 ori pe zi în fiecare zi, eu nu. Mai putin noaptea cand vreau sa dorm. In rest nu stiu ce îl nemultumeste si are atitudinea asta, daca nu am vrut ca eram obosita, ne despartim.

Cand barbatii vor sex nu e bine, daca nu vor sex nu e bine, daca beau bere nu e bine ca-s alcoolici, daca nu aduc bani multi sunt puturosi, niciodata nu e bine. Ca nu te bate nu e bine, ca nu te cearta din fleacuri nu e bine. Ia-ti un robot.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 6 minute, Kleopatrah a spus:

Cred ca intretinerea de relatii intime cand un partener e in stare de inconstienta este trecuta in codul penal si nu e deloc amuzant:

A fost constienta cand si-a dat consimtamantul...si ii place si cand este destul de somnorila, asa s-ar presupune! Situatie rezolvata.

Editat de Lucia N

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×