Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Campionatul European de Fotbal 2020

Postări Recomandate

1 oră în urmă, Vriies a spus:

Problema mare e că în UK cele patru noi tulpini au început să fie amenințătoare. Noile cazuri zilnice de covid cresc constant.  Bine, hai, discutăm doar despre fotbal. :smile:

M-am uitat 5 minute la meci si am adormit ... 

  • Downvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
4 minutes ago, The Unknown said:

M-am uitat 5 minute la meci si am adormit ... 

și acum vorbești în somn? :tongue:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Wow! Marfă Olga!  

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Propunere,

 

Hai să încercăm , după ce se vor sfârși meciurile numărul doi din grupe, adică undeva pe duminică, să riscăm un pronostic suplimentar pentru cine va câștiga acest CE. Mă gândesc că după optimi sau sferturi, treburile vor fi ceva mai clare. Acum, când încă nu se știe, treaba ar fi mai interesantă.

Ce ziceți?

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Apas iar butonul pe TV si britisii dau din gura inghitind fiecare a 3-a litera, credeam ca deja au bagat fro 2 goluri la blonzii pardon roscatii scotieni si aflu ca va fi un meci istoric intalnirea asta al echipelor, dupa 25 de ani intr-o competitie importanta!!!    

Englezii vor castiga CE 2020!!!  si s-ar putea ca meciul va fi jucat chiar la Budapesta unde e plina arena de suporteri.   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe ploaia aia joaca????    A inebunit lumea, n-au englezii o arena inchisa/acoperita???  Eu as refuza sa joc, vor aluneca jucatorii de mai multe ori decat s-ar orienta spre poarta.   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 34 minute, Vriies a spus:

Propunere,

 

Hai să încercăm , după ce se vor sfârși meciurile numărul doi din grupe, adică undeva pe duminică, să riscăm un pronostic suplimentar pentru cine va câștiga acest CE. Mă gândesc că după optimi sau sferturi, treburile vor fi ceva mai clare. Acum, când încă nu se știe, treaba ar fi mai interesantă.

Ce ziceți?

Da,este o idee foarte buna.Mie mi-ar placea sa avem o campioana surpriza.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
10 minutes ago, alexandru_al3c said:

Da,este o idee foarte buna.Mie mi-ar placea sa avem o campioana surpriza.

Și mie la fel. Știi cum e: „A murit regele, trăiască noul rege!” :laugh:

Oki, duminică venim și cu propuneri pentru cine va câștiga acest Euro. Având în vedere doar disputarea primelor două meciuri din grupe și ținând cont, bineînțeles de intuiția noastră. Acu să văd ghiocul fiecăruia! :laugh:

Sau poate să mai așteptăm și meciurile nr 3 din grupe și să vedem clasamentul grupelor și echipele care vor merge mai departe din grupe?

Să reamintim:

Vor merge mai departe în optimi primele două echipe din fiecare grupă și cele mai bine clasate patru echipe de pe locul al treilea.

Editat de Vriies
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Super meci, so far ... au zis UK-istii comentatori clar ca ei nu prea se plac cu scotienii si asta nu-i de ieri poveste, desi vorbesc o limba dar au alte treburi nerezolvate, dar care se apropie de solutionare acum ca s-au separat si de EU.   Cred ca la moartea reginei vor castiga Independenta de la regii UK-isti ca Charles nu-i material de rege oricum.   

Este un meci foarte activ din ambele parti ca ei joaca un alt meci din interior fiecare din ei, iar "ura" e motivatia si le face sangele sa fiarba.  Se simt pe un camp de lupta, pe front, nu pe teren de fotbal, invingatorii chiar ca vor castiga ceva mai mult decat scorul indica!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×