Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Campionatul European de Fotbal 2020

Postări Recomandate

1 minute ago, Saddeea said:

Bleah... 

plină de consistență remarca asta...

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Și exact ce spuneam mai devreme despre fotbalul rapid, dur, șmecheresc și VAR...

Poi, dacă nu era VAR-ul, la faza aia în care croatul i-a spart nasul și l-a umplut de sânge pe ceh în careu, se mai dădea 11 m? Never! Pentru că nu se observa. Se spunea ceva de genul: „Eh, au sărit doi la cap, iar unul s-a accidentat în mod nefericit. E firesc în fotbalul de azi, nimeni nu-i vinovat!”. Doar că, în realitate, asemenea faze constituie de fapt un anti-fotbal.  Aproape că, din nefericire, a ajuns o chestie de normalitate ca în urma unor sărituri la cap în care sunt implicați doi jucători, unul dintre ei să-și pregătească dinainte cotul cu care va lovi în mecla adversarului. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 58 minute, Vriies a spus:

Fiiiiuuuu!    Bre, unde sunteți?    Nu mai bagă nimeni un scor, ceva? :laugh:

Eu eram in bucatarie la cafea si am curatat frigiderul de vechituri, am spalat vasele ca anumite nu intra in masina, am tocat marunt pentru pasari uscaturi.   Era in congelator o rulada cu maci de vreo 5 ani si mai e una cu scortisoara dar mi-e deajuns ca antrenament la maini una pe zi, plus altele.  Si asa am ajuns la 5 kg de marfa si acum ma uita din geam la pasarile cerului cum se distreaza in gradina cu bunatati ca era si carne si branzeturi printre clatite si altele.   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
17 minutes ago, alexandru_al3c said:

Problema mare e că în UK cele patru noi tulpini au început să fie amenințătoare. Noile cazuri zilnice de covid cresc constant. 

Bine, hai, discutăm doar despre fotbal. :smile:

Editat de Vriies
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pt pronosticul reusit Vriies

Ai fost foarte inspirat,nu ma asteptam ca cehii sa faca egal cu Croatia,echipa care a jucat finala de CM.Cred ca acum sunt pe primul loc in grupa.

Editat de alexandru_al3c
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
8 minutes ago, alexandru_al3c said:

Felicitari pt pronosticul reusit Vriies

Ai fost foarte inspirat,nu ma asteptam ca cehii sa faca egal cu Croatia,echipa care a jucat finala de CM.Cred ca acum sunt pe primul loc in grupa.

Mercic! Am observat că cehii au demonstrat încă din primul meci că sunt în formă, pe când croații nu prea. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×