Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

I.am spus ca vreau sa ne despartim, si mi.a spus ca o sa faca ce vreau eu sa fiu fericita.Apoi i.am spus ca vreau sa ne impacam, sa fim cum eram inainte apropiati..Dar am fost atenta cu toate ca ne.am cam certat el nu mi.a spus sa ne despartim si nu vrea dar nu stiu cum o sa fie finalul.Oricum comportamentul  distant al lui ma face sa ma indepartez si sa nu mai stiu ce vreau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 19 minute, M1elena a spus:

I.am spus ca vreau sa ne despartim, si mi.a spus ca o sa faca ce vreau eu sa fiu fericita.Apoi i.am spus ca vreau sa ne impacam,

Pai cine sa te mai inteleaga? I-ai facut capul mare.

Cand ti-a spus ca o sa faca ce vrei tu sa fii fericita, a vrut sa spuna ca este de acord sa va despartiti daca asta te va face fericita.

Ti-am mai zis ca tipul te ironizeaza fin si-l distreaza ca nu te prinzi. Incepe sa-mi devina simpatic. Sunt hetero, stai linistita.:smile:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca  nu vrea relatie cum eram la inceput si vrea sa mai experimenteze si altceva asa ceva nu accept.Ori cu mine ori la revedere.Cum  se poate consolida o relatie daca nu petreci timp cu partenerul asta daca vrei sigur.Da nu doreste cand se intoarce este liber dar cu mine nu mai are ce discuta.Concluzia asta este.Nu are 15 ani sa nu stie chiar ce vrea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La început relatia era mai frumoasă... Iti oferea mai mult timp? Ti-a facut promisiuni legate de viitor? Făceați planuri împreună, macar pe termen scurt? Ati călătorit împreună? Ti-a facut vreun cadou? Dar tu lui? Va distrati? Va amuzati unul pe celălalt din nimicuri? 

Vad că te tot raportezi la acel "inceput" care, pentru tine, pare că a fost frumos. Inteleg, iti oferea mai mult timp. Dar altceva? La fel te ascundea de familie, colegi, cunoștințe? 

  • Like 4
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 oră, M1elena a spus:

Daca  nu vrea relatie cum eram la inceput si vrea sa mai experimenteze si altceva asa ceva nu accept.Ori cu mine ori la revedere.Cum  se poate consolida o relatie daca nu petreci timp cu partenerul asta daca vrei sigur.Da nu doreste cand se intoarce este liber dar cu mine nu mai are ce discuta.Concluzia asta este.Nu are 15 ani sa nu stie chiar ce vrea.

Nu vreau sa devin rautacios, dar nu ma pot abtine. :laugh:

Tu, de fapt cu cine te certi? Ai uitat ca ti-a facut vant? El spune ca tine, si face ca el. Stii vorba romanului, sper.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ii cunosc o parte din prieteni oficial, si pe familia lui la fel o cunosc, a.m vorbit cu mama lui numai ca nu le.a zis officeal ca sunt prietena lui asta m.a deranjat.La prima sesizare ca l.am simtit cam distant i.am spus pa, sunt cam impulsiva:))Acum vreau sa ne impacam dar nu stiu daca mai vrea sa imi acorde timp, sa petrecem impreuna la fel de mult ca inainte pentru ca nu suntem de mult impreuna si nici o activitate nu am apucat sa facem nimic...Cu alte cuvinte inainte sa ne certam îi pasa de mine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

În ce sens ii păsa? Te proteja când făceați sex?  Că... altceva zici ca nu ati apucat să faceți împreună. 

  • Like 2
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi acorda atentie, nu era zi sa nu vorbim sa nu ma intrebe ce fac cum sunt.Planurile de viitor pe termen scurt sau lung nu am facut dar am vorbit despre asta.Simteam ca ma vrea ca nu doar pentru sex.Acum dintr.o data nu mai stie ce vrea...nu imi pot explica asta..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca iti zic ca esti genul femeii careia ii "place" sa fie victima, ai sa-mi zici ca-s diliu. O cauti cu lumanarea, cum s-ar zice. 

  • Like 2
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×