Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Va salut dragi vizitatori !

Va scriu acum in legatura cu ceva ceea ce am patit astazi. Dar mai intai sa ma prezint. Am 44 de ani si sunt o persoana activa. Dar sa revenim la problema pentru care am deschis acest topic: In urma cu 12 zile am fost plecat la mare. Totul a fost ok, am dansat pe unde am apucat, etc. Am venit pe data de 2 august in Bucuresti. Totul a fost ok pana azi-noapte cand am visat ceva cum ca as fi prins de politie (mentionez ca nu am avut treaba cu politia si nici nu am treaba cu politia). Dar si asta a trecut. Insa pe la ora 6:00 dimineata m-am trezit plangand si m-am simtit ca intr-o inchisoare (la mine acasa !). Nu stiu ce ar putea fi. Insa orice raspuns este binevenit !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oboseala e vinovata. Cand creierul e supus unor suprasolicitari, indiferent de genul acestora, de multe ori da chix. Dar sa stii, oricat ar parea de ciudat, cosmarurile pot ajuta creierul, prin simularea unor experiente ce-i posibil sa le traiesti in viata reala, sa se antreneze pt. supravietuire. De-aia sperietura e si ea resimtita la fel ca o sperietura cu care te-ai fi ales in urma unei intamplari reale traumatizante. II este necesara o anumita perioada creierului pt. a realiza ca intamplarea din vis nu constituie un pericol. O sa treci peste. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×