Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 3 ore, M1elena a spus:

Acum a inceput razboiul in Israel sunt atacati de Palestinieni deci in nici un caz nu vreau sa ma duc acolo.Si am terminat si ''relatia,,asta.

Acolo oamenii se tot lupta de cel putin trei mii de ani si nu cred ca va fi pace in urmatorea mie de ani.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 21 ore, M1elena a spus:

Poate am gresit, dar ma simteam exclusa.Asa i.am comunicat eu ca ma simteam data la o parte..asa am.stiut sa o fac..

E normal sa te simti umilita, dar tu i-ai dat apa la moara ca sa o faca si mai mare. Hmm!:pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

I.au spalat ai lui creierul.Adica inainte petreceam timp impreuna vorbeam mereu.Acum nu este pregatit sa stam asa mult si sa fim ca inainte mai exact, pe motiv ca mai trebuie timp..si nu poate sa stea la o relatie serioasa acum de parca eu vreau sa ma marit acum.Nu urmaresc asta, nu vreau sa fac o gresala si sa imi para rau toata viata.Dar cum inainte avea timp si acum nu are este vizibila schimbarea.

Editat de M1elena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu, nu i-au spalat deloc creierul, ci probabil i-au deschis putin ochii si au diminuat influenta pe care o aveai asupra lui deoarece ei considerau ca acea influenta nu era in avantajul fiului lor.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea este ca tu privesti un baiat de 20 ani ca pe un barbat de 40 ani, avind aceleasi asteptari de la amindoi, or acest lucru nu-i convine niciunui parinte.

Poate el, la 20 ani are experienta de viata a unuia de 18 ani, iar tu la 23 ai experienta unei femei de 30 ani.

Intrebarea este caror parinti ie-ar conveni ca fiul lor de 18 ani sa aiba o relatie cu o femeie de 30 ani.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ar' fii asa nu ma deranjeaza asta este.Dar nu vrea sa imi spuna ce discutie au avut, spune ca nici nu au discutat despre mine.Dar schimbarea asta trebuie sa provina de undeva.Chiar daca eu sunt mai matura in gandire nu stiu cum sa.l iau sa imi spuna asa pentru mine. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×