Sari la conținut
Forum Roportal
Blues

Modificari forum

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Chiar acum, LuciaD a spus:

:laugh: Mortal!

Pai, nu-i asa?! Eu m-am intins pe canapea cat sunt eu de lung (adica cat llista mea) si nu-mi fac sperante desarte. Bineinteles ca vina imi aprtine. As fi de o nesimtire crasa sa  zic ca ultimele sanctiuni nu le-am meritat. Apoi, abia am calcat pe bec cu Vriies, asa ca intru la rand in deceniul urmator.  :laugh:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, KPB a spus:

Pai, nu-i asa?! Eu m-am intins pe canapea cat sunt eu de lung (adica cat llista mea) si nu-mi fac sperante desarte. Bineinteles ca vina imi aprtine. As fi de o nesimtire crasa sa  zic ca ultimele sanctiuni nu le-am meritat. Apoi, abia am calcat pe bec cu Vriies, asa ca intru la rand in deceniul urmator.  :laugh:

:laugh: Este in ordine!

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 30.08.2018 la 21:52, ♫ Blues ♬ a spus:

Lucia, ti-am vizitat profilul si am vazut ca aveai doua puncte de avertisment din 2010. Ti le-am sters. 

Ok! prin 2025 o sa-ti zic si eu de ale mele. pana atunci ma bucur de ele.:smile:

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exista un topic numit ''Cereri reducere warn', gen. Acolo puteti scrie, doar nu aveti impresia ca iau la rascolit profilele tuturor pentru a vedea cine, ce, cum. 

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 9 minute, ♫ Blues ♬ a spus:

Exista un topic numit ''Cereri reducere warn', gen. Acolo puteti scrie, doar nu aveti impresia ca iau la rascolit profilele tuturor pentru a vedea cine, ce, cum. 

M-am logat doar ca sa-ti raspund, ca de o bucata de timp esti tare scumpa la vedere, insa ma multumesc si asa. :smile:

Pe topicul respectiv am postat doar o singura data, si atunci in gluma, iar de atunci m-am jurat ca nu ma mai ating de tiopicul respectiv. Bine. sunt prea mandru ca sa cersesc reducerea sanctiunilor. desi nu mi-a fost niciodata greu sa recunosc cand am gresit. Stiu ca suna ciudat, dar ciudat sunt si eu. Apoi, sanctiunile isi au rostul lor in ce ma priveste. Poate ca constiuie o modalitate pentru mine de-a--mi temera stilul de scris atunci cand ma las dus de nervi sau sentimente. Imi amintesc ca e bine sa nu uit sa fiu om, caci calc stramb uitand de bunavointa cu desvarsire, dar...voi acumula puncte fara ragrete oricand cineva va indrazni sa slaveasca rasismul, sau atunci cand nu mai incape de tara mea. Il fac una cu pamantul, sa fim intelesi. O voi face fara cea mai mica umbra de regret, si voi lupta pentru asta chiar daca se va ajunge la banarea mea.

Daca administratorii vor considera candva ca merit sa fiu iertat, doresc ca decizia sa le apartina fara vreo interventie din partea mea.  :smile:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@KPB

Sunt in concediu, de aia mi-s scumpa la vedere. Dar de luni... :o:

Eh, da, te-ai jurat. Nici copilul nu primeste tzatza pana nu plange, nu? 

@adal*

Nu este vorba de deranj, este vorba ca nu avem cum sa stim cine ce puncte are daca nu scrieti. E un fel de ''te ajut sa ma ajuti'', colaborare. :smile:

  • Like 4
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, ♫ Blues ♬ a spus:

@KPB

Sunt in concediu, de aia mi-s scumpa la vedere. Dar de luni... :o:

Eh, da, te-ai jurat. Nici copilul nu primeste tzatza pana nu plange, nu? 

 

Vorbesc serios, nu vreau reducere.

concediu placut din cat ti-a ramas, si ne vedem in curand!  :smile:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu zice nimeni ca daca scrii pe acel topic, automat ti se reduce si warn-ul. Depinde se istoric, sunt mai multe de luat in calcul, nu e vorba de reducere. 

Efharisto! :smile:

  • Like 3
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×