Sari la conținut
Forum Roportal
Blues

Modificari forum

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:ohmy:  doar atit ... nici n-am bagat de seama ce scrie acolo ... dar nu m-am dus in jur sa incerc toate butoane desi nu se strica nimic chiar daca asa avem impresia. 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 24.07.2018 la 22:13, ♫ Blues ♬ a spus:

Da, de cand cu modificarile forumului, utilizatorii au posibilitatea de a-si pune mesajele pe invizibil, chiar si sterge daca nu ma insel. Dar noi, adiminstratorii, tot le vedem. Sac. :tongue:

Bun. Blues ne-a spus ca si ea se numara printre cei care nu vad cine ne da Like, deci, dragi administratori, cei care vedeti cine ne da Like-urile, puteti sa ne spuneti si noua cine ni le da? Va rog frumos, de ex., astazi am primit mai multe Like-uri pe topicul de la CM de Fotbal 2018 si eu nu pot sa vad cine este! Apoi, o sa vad daca ma lasa sa-i vad "profilul" sau nu! :laugh: Sa stiu si eu cine-s acesti "simpatizanti", care si-or fi zis in gandul lor asa: "hai sa-i dau un Like si la babuta asta, bgeata de ea!" (Hmm...ma mir si ma bucur in acelasi timp ca nu mi-au dat de tot cu "flitul", adica "sageata in jos"!:meeting::laugh:

Editat de LuciaD
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 minute, LuciaD a spus:

Bun. Blues ne-a spus ca si ea se numara printre cei care nu vad cine ne da Like, deci, dragi administratori, cei care vedeti cine ne da Like-urile, puteti sa ne spuneti si noua cine ni le da? Va rog frumos, de ex., astazi am primit mai multe Like-uri pe topicul de la CM de Fotbal 2018 si eu nu pot sa vad cine este! Apoi, o sa vad daca ma lasa sa-i vad "profilul" sau nu! :laugh: Sa stiu si eu cine-s acesti "simpatizanti", care si-or fi zis in gandul lor asa: "hai sa-i dau un Like si la babuta asta, bgeata de ea!" (Hmm...ma mir si ma bucur in acelasi timp ca nu mi-au dat de tot cu "flitul", adica "sageata in jos"!:meeting::laugh:

https://www.roportal.ro/discutii/profile/61320-luciad/

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Io am 20.487, va rog sa mi-i scrieti pe toti cei care mi-au dat atatea. :laugh::laugh:

  • Like 2
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, ♫ Blues ♬ a spus:

Io am 20.487, va rog sa mi-i scrieti pe toti cei care mi-au dat atatea. :laugh::laugh:

1 il ai de la mine.  :laugh:

  • Like 2
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, ♫ Blues ♬ a spus:

Io am 20.487, va rog sa mi-i scrieti pe toti cei care mi-au dat atatea. :laugh::laugh:

:lol2: Nu, nu, nici chiar asa! Ma refer doar la ziua cand cerem acest lucru!:laugh:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, vax a spus:

1 il ai de la mine.  :laugh:

:laugh: Si de la mine.

De n-am ras acum, apai inca una, cum se zice pe la noi!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 minute, vax a spus:

1 il ai de la mine.  

Pai si restul de 20.486? :laugh:

Acum 1 minut, LuciaD a spus:

 Nu, nu, nici chiar asa! Ma refer doar la ziua cand cerem acest lucru!

Io le vreau pe toate. :o:

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×