Sari la conținut
Forum Roportal
Blues

Modificari forum

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca te-ai trezit ieri cu 345263 like pe la dedicatii muzicale, de la mine erau. Acum stii. :o:

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 12 minute, ♫ Blues ♬ a spus:

Daca te-ai trezit ieri cu 345263 like pe la dedicatii muzicale, de la mine erau. Acum stii. :o:

:laugh: Da.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 21.08.2018 la 10:10, LuciaD a spus:

Tot nu vad cine-mi da "Like" ! Se poate rezolva? 

Pana se rezolva problema, te pot ajuta, daca vrei. Prin pm. Doar spune-mi.  :smile:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 14 minute, KPB a spus:

Pana se rezolva problema, te pot ajuta, daca vrei. Prin pm. Doar spune-mi.  :smile:

:laugh: Multumesc!

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu vad like-urile. Dar nu asta voiam sa spun, ci faptul ca la mine se vede cand am fost ultima oara pe forum,  chiar daca imi accesez profilul ca vizitator, nu dorind sa il deschid, ci doar ducandu-ma pe el, in timp ce la altii apare o data oarecare, ca si cum ar fi vizitat forumul acum cativa ani sau acum cateva luni, desi ei poate au postat acum cateva minute. Si am profilul la privat chiar si pt membrii forumului.

Editat de Zero*
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca te loghezi invizibil nu se mai vede cand ai fost ultima data pe forum. 

Cat despre vizitatori, nu stiu ce sa zic, o sa-i transmit lui Bogdan. 

  • Like 3
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 22.08.2018 la 21:48, KPB a spus:

Pana se rezolva problema, te pot ajuta, daca vrei. Prin pm. Doar spune-mi.  :smile:

:surrender: Eu vreau, insa-mi apare acest mesaj: "   " ! De fapt, de ceva vreme am observat ca la multi useri carora as fi vrut sa le vad profilul apare acest "mesaj clar"...si mi-este clar, doar ca sunt un piculet surprinsa...; evident ca accept asta, desi nu prea inteleg cauza..., cel putin deocamdata!

Ne pare rău, este o problemă.

This profile is private.
Editat de LuciaD
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 5 minute, LuciaD a spus:

:surrender: Eu vreau, insa-mi apare acest mesaj: "   " ! De fapt, de ceva vreme am observat ca la multi useri carora as fi vrut sa le vad profilul apare acest "mesaj clar"...si mi-este clar, doar ca sunt un piculet surprinsa...; evident ca accept asta, desi nu prea inteleg cauza..., cel putin deocamdata!

Ne pare rău, este o problemă.

This profile is private.

Este ceva nou, din sistem, toate conturile sunt puse automat pe privat, trebuie fiecare user sa mearga la setari si sa aleaga cum sa aleaga, privat, semi-privat( sa fie vazut doar de urmaritori), sau public. Nici eu nu am stiut mult timp ca e privat, am observat intamplator cand am incercat sa imi schimb nick.

Cred ca foarte multi nici nu stiu ca au profilul privat.

  • Like 2
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×