Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

 Putem face si ca baietii, sigur ne iese mai bine.  :queen:​   Dar pentru asta trebuie sa fii amica perfecta. Altfel nu ma bag.  :neo:


Vii la mine sa stam pe`ntuneric? ( nu am avut bani sa platesc lumina)  :alcoholic:

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca ai bere/ cidru/ caipiroska/ caipirinha/ mojito vin.

aduc eu lumanari si casetofonu` cu baterii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am chiar toate da` fac rost. Am ceva vecini pe care ma pot baza la nevoie. Indiferent de nevoie. :lol: 

Cred ca si fata de la carnaval se poate baza. 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si io ma gândea ca-i clona. Creca stiu aia carui user apartine. Da' las' asa. Haida ca ti-oi fi io amica. Punem de-o tableta, ceva.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pssst! Pssst! Nu te lua dupa Narco, ca nu e serioasa. Si face prostii. Vraji, legaturi, bolmoaje...femeia culege plante otravitoare. Si fumiaza si mult. N-ai nevoie de asa ceva. Alege-ma pe mine! Doar nu vrei sa ai prieteni de care nu trebuie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu dormi mult Xy. Fata nu vrea monotonie.... E prima ei declaratie

Tu dormi mult Xy. Fata nu vrea monotonie.... E prima ei declaratie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu te lua dupa Xylia. Asa zice mereu, doar ca sa-ti fure sufletu' si sa-l dea la ciori. 

Io is cea mai faina amica din lume, promit.

 

Si una din noi minte. Choose wisely.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand am scris asta nu ma asteptam sa iasa ceva bun. E mult mai bine decat ma asteptam :))

Vreau sa specific ca nu sunt o fana a betiilor, fumatului de tutun, iarba sau al consumului de droguri(poate doar ciocolata). Sunt chiar impotriva acestor lucruri si nu imi doresc sa am alaturi pe cineva cu dependente daunatoare.

 

Dar vreau o amica careia sa nu i se para ceva de pe alta planeta sa iesi cu cortul pe munte, sa poata lua un bilet dus-intors la tren intr-un weeknd si sa mergem la mare, sau unde ne taie capul, fara sa trebuiesca sa o anunt cu o luna inainte. Amici carora sa le spui, "veniti la mine, ca am bautura si punem si un film " sunt o multime, nu duc lipsa, dar cineva care sa aiba spiritul liber, sa faca ce am scris mai sus, plus altele, e rar. Asta caut. Stiti clipul de la Aerosmith- Crazy ? Astfel de amica imi doresc!

 

Nu am chiar toate da` fac rost. Am ceva vecini pe care ma pot baza la nevoie. Indiferent de nevoie. :lol:

Cred ca si fata de la carnaval se poate baza. 

 Eu nu am vecini, e chiar mai bine :) Defapt, am..da sunt la suficienta departare cat sa nu le simt prezenta :)


Pssst! Pssst! Nu te lua dupa Narco, ca nu e serioasa. Si face prostii. Vraji, legaturi, bolmoaje...femeia culege plante otravitoare. Si fumiaza si mult. N-ai nevoie de asa ceva. Alege-ma pe mine! Doar nu vrei sa ai prieteni de care nu trebuie.

Imi place diversitatea, atata timp cat nu se supra ca eu nu bag nimic, putem vorbi, iesi, si chiar imprieteni.


Si io ma gândea ca-i clona. Creca stiu aia carui user apartine. Da' las' asa. Haida ca ti-oi fi io amica. Punem de-o tableta, ceva.

Cum adica clona ? Sunt noua pe aici, nu inteleg. In orice caz, sunt 100% originala. Putem comunica, si te poti convinge :) Nu vreau sa-mi fi amica in mila sau ceva. Nu sunt trista, nu-mi tai venele sau mai stiu eu ce. Dimpotriva, ma simt plina de viata, sunt optimista din fire si vreau pe cineva la fel ca mine sa-mi fie  prieten! Daca iti starneste interesul cineva ca mine, esti binevenita sa imi scri. Zile cat mai senine ! (sau senile ) hahahaha :)


Pssst! Pssst! Nu te lua dupa Narco, ca nu e serioasa. Si face prostii. Vraji, legaturi, bolmoaje...femeia culege plante otravitoare. Si fumiaza si mult. N-ai nevoie de asa ceva. Alege-ma pe mine! Doar nu vrei sa ai prieteni de care nu trebuie.

Spune-mi daca vrei sa tinem legatura. Nu vreau sa iti trimit mesaje care sa iti umple inboxul degeaba :)


Cum ii depistezi? Dupa genul nickului ???

Lasand la o parte prostiile, aici e un forum pt discutii. Daca te integrezi poate la toamna se face si intalnirea roportalacilor. Sunt fete faine pe acolo!!!! TOATE!

Cum ii depistezi? Dupa genul nickului ???

Lasand la o parte prostiile, aici e un forum pt discutii. Daca te integrezi poate la toamna se face si intalnirea roportalacilor. Sunt fete faine pe acolo!!!! TOATE!

Nu am degand sa ii depistez eu, ca nu sunt politist. Sper sa se simta ei si sa se abtina, de asta i-am si rugat. :) Mi-ar face placere sa vin la un astfel de eveniment ! Multumesc ca mi-ai spus !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×