Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mie îmi place sa ies cu cortul la munte, sa fac nebunii de ex sa plec la mare pe loc ca asa mi a vw it chefu. Vreau sa povestim seara de toate, sa ne batem cu perne, sa radem de sa viBreze candelabrul, sa facem farse baietilor de pe hol, sa radem pe ontuneric la glume ca n tabara, sa adormim cântând melodii din generala

mie imi place foarte mult sa cant, chiar daca nu am voce, la cei 20 de ani ai mei cant cu placere si cantece de gradinita, si mi-as dori pe cineva care sa impartaseasca preferintele mele muzicale :) ca sa fiu mai clara imi place mult rockul si folkul, dar tolerez bine si rapul

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Narco e super gagica. habar n-ai ce pierzi.

eu nu am zis ca nu vreau sa ne imprietenim, am zis doar ca nu suport violenta si ca comentariul ei m-a speriat. dar poate era doar o gluma :)

daca zici ca e super, cu ata mai mult as vrea sa o cunosc. 

Fiecare fata de aici mi-a starnit interesul. 

Mai astept comentarii, si sper sa stabilim si o intalnire fata in fata la un moment dat.

Ptii, ce oameni neseriosi!

 

Ma simt invidioasa.

de ce invidioasa ? sunt curioasa ! :)

hei hei verde e iarba, sorele sus pe cer, hei hei du-sa e iarna, cu dintii ei de fier !

dealul cu dor si nunta imi plac iarasi f mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de ce invidioasa ? sunt curioasa ! :)

 

Sunteti cu totii tineri si nelinistiti.

Fix d'aia.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti cu totii tineri si nelinistiti.

Fix d'aia.

 tineretea ti-o da doar atitudinea ta. Am cunoscut oameni de 20 de ani mai batrani ca bunicu, am cunoscut oameni de 50 de ani cu un spirit mai liber ca al meu si cu mai multa pofta de viata decat multi liceeni.  Iubitul meu e mai mare cu mine si face fata cu brio tuturor provocarilor pe care i le aduc, uneori ma ntreb care defapt e mai batran si obosit dintre noi 2 . Deci poti fi atat  de tanara cat te lasa spiritul si psihicul, sa fii . Deci, simte-te libera si tanara !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eci, simte-te libera si tanara !

Ioi, da mie imi ajunge sa fiu eu, nu imi trebuie sa ma simt tanara.

Tineretea da prea multe batai de cap, uite, de exemplu, ne face sa cautam aventuri , cand viata insasi e o pura aventura, daca o stii trata ca atare.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

daca zici ca e super, cu ata mai mult as vrea sa o cunosc. 

 

Nu merci. Am destui tovarasi pe care nu-i folosesc la nimica. Da-i tin acolo-n beci, ca poate mi-o trebui candva.

 

Cu tine nu tare as sti ce sa fac, sincer. 

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca fata de la carnaval nu e racolatoare de operatoare video chat, eu sunt papa de la roma.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×