Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Seamănă cu un film de tarantino cu scenariu de David Lynch. Un fel de twin peaks bastards. Acum fata nebunatica de la carnaval ar trebui sa si pregătească ruksacu si cortu pt a realiza acest trip stupefiant.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Eu cred ca tu ne pacalesti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

nici eu nu stiu inca sa conduc, nici masina n-am. In privinta sexului.....pot incapea si erotisme intre 2 fete, asta le poate face mai apropiate si sa aiba mai multa incredere una in cealalta. Ar fi interesant :) Dar inca odata.nu sunt lesby, cel mult ma poti numi bisexuala, deci daca nu te deranjeaza asta, putem avea si momente pline de erotism . :)

 

Am o curiozitate.

Ai probleme cu propria-ti identitate  de gen, cu relationarea cu sexul opus sau cu stima de sine de tii musai, sa relatii erotice si de incredere cu persoane de acelasi sex?

Ca, in alte conditii , ai cauta relatii cu persone de sex opus, asa cum este inscriptionat si in ADN-ul majoritatii...sau poate tu apartii unei minoritati.

Dar nu te iluziona cu formule politically correctly, gen....toti au drepturi, si aia sunt ca si noi, etc..iata ca insasi mama natura nu da drepturi egale din astea si ca atare "elimina" anume exemplare, printr-un f simplu mecanism...incapacitatea de reproducere. Ca daca vroia sa se replice toti, pe principiul ca sunt OK( raportat la acest scop al naturii), ar fi dat oamenilor capacitatea de   reproducerea asexuata...stii, asa , ca la angiospermasexuate. Gen....ne simtim bine, apropiati ,cu incredere unul in altul, impartim momente pline de erotism si placere(serotonina) si , intr-un interval dat de timp, mai apar 1-2-3 personaje similare noua, ca efect al acestei"idile".

Nu-mi baga textul ala cu tu nu tii musai, ca ai zis ca doar se poate, pentru ca daca nu te incadrai in una din cele 3 situatii pe care le-am enumerat la inceput, nici macar prin cap nu-ti trecea sa postezi asta.

Editat de 5 o'clock
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, multumesc. Sunteti mult prea draguti.

Si mie mi-a placut, chiar daca eram in rolul lui Tzuca, o fata de maxim 14 ani. A fost halucinant modul in care se trecea de la un absurd la altul, ar trebui sa scrii povestioare scurte, poate piese intr-un act.

Cu atat mai mult cu cat m-ai luat intr-un fel la misto, ca absurd de naiva, mi-ar placea sa ne cunoastem, sa iti faci o idee mai clara despre mine. Imi intuiesti poate modul meu entuziast si apaent naiv, dar am 20 de ani, am intalnit multi oameni si cred ca ma subestimezi Narco...defapt imi amintesti de o amica cu care am fost in Vama.....stilul tau e rupt din aceeasi bucatica cu al ei, fiecare cu unicitatea ei incontestabila, desigur. Apropo, sunt o fana a cutitelor, sabiilor si lamelor de orice fel. Si da, am o chitara si stiu sa cant la  ea indeajuns de bine, cat sa ma fac total  de ras. 

Am o curiozitate.

Ai probleme cu propria-ti identitate  de gen, cu relationarea cu sexul opus sau cu stima de sine de tii musai, sa relatii erotice si de incredere cu persoane de acelasi sex?

Ca, in alte conditii , ai cauta relatii cu persone de sex opus, asa cum este inscriptionat si in ADN-ul majoritatii...sau poate tu apartii unei minoritati.

Dar nu te iluziona cu formule politically correctly, gen....toti au drepturi, si aia sunt ca si noi, etc..iata ca insasi mama natura nu da drepturi egale din astea si ca atare "elimina" anume exemplare, printr-un f simplu mecanism...incapacitatea de reproducere. Ca daca vroia sa se replice toti, pe principiul ca sunt OK( raportat la acest scop al naturii), ar fi dat oamenilor capacitatea de   reproducerea asexuata...stii, asa , ca la angiospermasexuate. Gen....ne simtim bine, apropiati ,cu incredere unul in altul, impartim momente pline de erotism si placere(serotonina) si , intr-un interval dat de timp, mai apar 1-2-3 personaje similare noua, ca efect al acestei"idile".

Nu-mi baga textul ala cu tu nu tii musai, ca ai zis ca doar se poate, pentru ca daca nu te incadrai in una din cele 3 situatii pe care le-am enumerat la inceput, nici macar prin cap nu-ti trecea sa postezi asta.

Nu am nicio problema cu mine, dimpotriva imi place cine sunt si ce fac. Ma simt foarte bine in pielea mea.

E o confuzie, confuzie creata de faptul ca nu ai citit tot pana aici. Daca citeai aflai ca cineva mi-a scris ca ne putem imprieteni, dar prietenia noastra trebuie sa contina neaparat si sex. Am simtit atunci nevoia sa explic calar ca eu nu sunt nici impotriva, nici pro. Ca am o parere despre sexualitatea intre 2 fete, si ca, daca o fata de treaba, care mi se pare simpatica, de gasca, sincera, o fata pe care nu as vrea sa o pierd  ca posibila prietena ,simte nevoia si declara deschis ca vrea si sex nu o s-o resping total ca pe ceva nociv, ci  sa imi arat disponibilitatea, creativitatea si libertismul cu care am fost inzestrata. (nu cred ca exista cuv "libertism")

 

 

Eu sunt de parere ca ar trebui sa nu predomine nici homosexualitatea, nici heterosexualitatea, fiindca ambele sunt extreme si nicio extrema nu e buna. E adevarat ca doar heterosexualii duc rasa mai departe, dar tot ei si altereaza rasa,

facand sa apara interdictii, norme, frustrari. Fiecare e liber sa faca ce vrea, sa aiba ce orientari sexuale vrea, atata timp cat nu raneste pe nimeni.

 

 Acum ca zici de inmultirea populatiei, de natura, de selctia naturala, cred ca homosexualitatea e nesemnificativa in problema imbatranirii populatiei si mult mai grave sunt alte cauze pt care se nasc atat de putin copii, cum ar fi alcoolismul, consumul de droguri, stresul, depresia, viata nesanatoasa care afecteaza calitatea spermei, potenta si libidoul femeii. Standardul de viata prea ridicat in vest si ideea ca nu poti face copii cum fac musulmanii sau rromi, astea sunt motive mult mai mari de ingrijorare.  Homosexualitatea, e si ea parte din cauza, dar mi se pare ca are un procent nesemnificativ. 

 

Inca o data, imi place cine sunt, am o relatie de 5 ani cu un barbat unde ma simt foarte fericita. Nu am lansat acest topic fiindca sunt neincrezatoare sau  fiindca mi-ar fi greu sa relationez cu cei de sex opus. Visez de mimca la acea fata  care sa-mi fie BF macar o perioada daca nu pentru totdeauna. Si am hotorat sa o caut cu toate mijloacele pe care le am la dispozitie, pe principiile: nu cauti nu gasesti; nu risti (caci am riscat punand acest anunt pe net) nu castigi !

 

O zi buna! Sper ca mi-ai inteles mesajul :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Heterosexualitatea e o extrema?

In sfarsit, ceva nou pe roportal.

:rot:

 

Daca asta e o extrema, inseamna ca nebunateca e orice femeie care respira. Deci despre ce e vorba in topicul asta, pana la urma?


Multumesc, multumesc. Sunteti mult prea draguti.

Geniu-i geniu orice-ai face...

Editat de Hrithik Roshan
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Femeie, cand ti-am zis de sex faceam caterinca. Si nu numai atunci, ci cu aproape tot ce ti-am scris aici.

Unul e liberalismul, altul e libertarianismul, altul libertinajul.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe prietenele cu care mergeam la concerte, pe stadion, la filme, prin parcuri la fumat sau la baute pe unde nu erau parintii acasa, le-am cunoscut in scoala, prin vecini... Am avut o prietena foarte buna chiar, s-a maritat cu baiatul care imi placea mie. Am urat`o vreo juma de an dar mi-a trecut, ca ala s-a dovedit a fi un badaran.  Ma simt super expirata.  :drag:


 

Inca o data, imi place cine sunt, am o relatie de 5 ani cu un barbat unde ma simt foarte fericita. 

 

Amica trebuie sa fie amica si cu prietenul tau? 

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×