Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mie îmi place sa ies cu cortul la munte, sa fac nebunii de ex sa plec la mare pe loc ca asa mi a vw it chefu. Vreau sa povestim seara de toate, sa ne batem cu perne, sa radem de sa viBreze candelabrul, sa facem farse baietilor de pe hol, sa radem pe ontuneric la glume ca n tabara, sa adormim cântând melodii din generala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

. Stiti clipul de la Aerosmith- Crazy ? Astfel de amica imi doresc!

Uau, ce brutal si imprevizibila esti! 

 

Hai ca incerc io sa te fur de la scoala cu masina. Nu stiu sa conduc, dar asta o va face si mai nebunatic, nu crezi? YOLO!

 

Deci..iti place sa ai 15 ani?

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa iti spun ce am Eu in plus fata de Narc: sunt bipolara. Deci... Sunt indeajuns de nebuna ptr tine? Boooon. Asta fiind una. A doua problema: daca vrei sa fim prietene, trebuie sa faci sex cu mine. Fara sex nu pot fi prietena ta.

Uau, ce brutal si imprevizibila esti! 

 

Hai ca incerc io sa te fur de la scoala cu masina. Nu stiu sa conduc, dar asta o va face si mai nebunatic, nu crezi? YOLO!

 

Vin si eu. O luam pe sus si o legam. YOLO!

 

BTW, nici eu nu stiu sa conduc.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa iti spun ce am Eu in plus fata de Narc: sunt bipolara. 

Uite vezi? Despre kkturi de genu asta vorbesc. De ce ai vrea o amica bipolara cand poti avea una narcisista?

 

Nu tre sa facem secs daca nu vrei. Trebe doar sa fii de acord cu mine mereu, altfel te joc in picioare pana nu te mai recunosti in oglinda. Da-mi cer scuze imediat dupa, deci e ok.

Fara sa fiu etichetat misogin: femeile nu stiu sa conduca :roll:

Asa e. Barbatii stiu mai bine sa conduca.

 

Lifturi.

Editat de NarcoGen'
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie îmi place sa ies cu cortul la munte, sa fac nebunii de ex sa plec la mare pe loc ca asa mi a vw it chefu. Vreau sa povestim seara de toate, sa ne batem cu perne, sa radem de sa viBreze candelabrul, sa facem farse baietilor de pe hol, sa radem pe ontuneric la glume ca n tabara, sa adormim cântând melodii din generala

suna foarte bine :)

Hai sa iti spun ce am Eu in plus fata de Narc: sunt bipolara. Deci... Sunt indeajuns de nebuna ptr tine? Boooon. Asta fiind una. A doua problema: daca vrei sa fim prietene, trebuie sa faci sex cu mine. Fara sex nu pot fi prietena ta.

 

Vin si eu. O luam pe sus si o legam. YOLO!

 

BTW, nici eu nu stiu sa conduc.

nici eu nu stiu inca sa conduc, nici masina n-am. In privinta sexului.....pot incapea si erotisme intre 2 fete, asta le poate face mai apropiate si sa aiba mai multa incredere una in cealalta. Ar fi interesant :) Dar inca odata.nu sunt lesby, cel mult ma poti numi bisexuala, deci daca nu te deranjeaza asta, putem avea si momente pline de erotism . :)

Uite vezi? Despre kkturi de genu asta vorbesc. De ce ai vrea o amica bipolara cand poti avea una narcisista?

 

Nu tre sa facem secs daca nu vrei. Trebe doar sa fii de acord cu mine mereu, altfel te joc in picioare pana nu te mai recunosti in oglinda. Da-mi cer scuze imediat dupa, deci e ok.

Asa e. Barbatii stiu mai bine sa conduca.

 

Lifturi

cei care trebuie sa dea mereu dreptate femeilor ca altfel nu vor avea o reatie fericita, sunt barbatii. eu nu iti dau dreptate daca nu ai. si consider ca suntem suficient de mature incat sa intelegem ca lucrurile pot fi vazute din mai multe perspective, asa ca toti avem dreptate in felul nostru si nimeni nu are dreptate in totlitate. cat despre violenta, NU ACCEPT NICIUN FEL DE VIOLENTA! Nici macar verbala. Nu imi place nici macar sa mi se spuna fa sau tu. asa ca daca ai un astfel de comportament, nu putem sa fim prietene. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×