Sari la conținut
Forum Roportal
Abbie M.

Romanii ''vor invada UK in 2014''

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ooo crede-ma ca in prima zi in care am iesit la plimbare in Londra am auzit vorbindu-se in metrou romaneste; ca sa nu mai spun de zona centrala Parlament-London Eye. Si in Camden Town standuri intregi unde lucreaza numai romani wink.pngsunt destuui

Si ce ?!

Lasa ca si Anglia, este o insula mititica, si a ajuns imperiu. Stii ca, hotului de hot ii este frica!

Acum o sa ajunga si Romania imperiu. :lol:

 

Ca maine vezi membri pe Ropo, postand de dincolo de Cercul Polar.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut la stiri, singurul roman aparut pe aeroport ( nu am fost atenta daca e vorba de aeroportul Luton)...

Asta pentru ca englezi s-au cam grabit cu aprecieriile.

Avem timp destul sa ii vizitam, ca doar nu se muta de pe locul ala.:crazy:

Sa le spuna altcineva ca s-a reprogamat pentru 2015 -2016, atunci o sa fie marea invazie.

 

Momentan, ii luam prin invaluire. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sau mergem unul cate unul. Azi un Costel, maine un Vasile,...

Hm, Vasile mai sta. Ca inca nu s-a trezit...din bautura! laugh.png

Englezi aia trebuiau sa se informeze si ei mai intai, de obieciurile romaniilor. Ei chiar credeau ca o sa renunte romanii la bautura si mancare, ca sa fie primii acolo, pe 1 ianuarie ? :lol2:

 

Daca anuntau ca se da ceva gratis, niscaiva tigai, ceva, da, poate era aglomeratie, dar asa, nea.nea.gif

Avem tot timpul sa ii invadam!

Editat de Two

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

esti acolo acum? te afecteaza in mod direct propaganda asta?

 

 

ciudat cum eu cunosc romani in Londa si alte cateva orase mari, care se plang intr-adevar de ciorile venite la furat. aia vad asta ca o problema.

 

 

.

Numai ca "ciorile venite la furat" nu sunt romani ci țigani. Cam toate țările au țiganii lor, deja ma seaca asociere asta.
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Numai ca "ciorile venite la furat" nu sunt romani ci țigani. Cam toate țările au țiganii lor, deja ma seaca asociere asta.

 

Da dar vezi tu, multi nu stiu chestia asta si pe altii nu-i intereseaza. Respectivii detin pasaport romanesc si sunt veniti din Romania...pentru britanici sunt toti romani. Crezi ca daca niste tigani englezi ar merge in Romania, ar sti romanul sa faca diferenta ?

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×