Sari la conținut
Forum Roportal
...:::ALeXuTzA:::...

Halloween

Postări Recomandate

case bantuite sunt

 

halloween? imi place sa dorm la prieteni, dar sa fim seriosi! macar ceva mai romanesc! de halloween du`te la americani :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu ma machez gothic si ma costumez in negru si alb,iar apoi ma intalnesc sa "bantui" oamenii cu prietenii mei :spiteful: Cat despre paranormal,nu am observat nimic,poate ppt ca ma distram si prea bine pt a lua in seama spiritele. :tease: Dar anul acesta o sa fie ceva mai special,iar daca se va intampla ceva ciudat o sa fi prima care o sa te anunt :o:CAt despre case bantuite,daca vrei sa vezi,uitete in fiecare zi de luni pana vineri pe Discovery la 22:00 pana la 00:00 si ai sa te saturi de case bantuite :scare: Insa te anunt ca nu iti aduc o buna energie aceste case bantuite sau emisiunea Fenomene Stranii

Editat de misela

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu anul asta o sa ma machez asa:

alba pe fata si o sa imi fac ceva gothic la ochi:D

am un palton negru asa si cred ca o sa merg cu prietenii prin cimitir putin sa vedem daca se intampla ceva alea alea :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la noi halloween-ul nu tine in adevaratul sens al cuvantului....asta e ceva tipic american

la noi e doar un motiv de petrecere si de dat banii degeaba pe tot felul de prostii..ca multe altele :cry:

 

totusi ador sa fac felinare din dovleci :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×