Sari la conținut
Forum Roportal
S.R.

De ce-s mult mai multi barbati singuri decat femei singure ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Hai sa zicem ca 70% dn ei cauta aventuri, desi, un barbat cu trecere la femei nu cred ca s-ar complica sa agate femei pe net. Ne mai raman 30% barbati care sunt singuri pe bune, si chiar si atat, tot inseamna foarte mult 30%.

 

:lol: normal ca inseamna mult, mai ales cand dai procentele din burta.

 

Le iei painea de la gura psihologilor si operatorilor de sondaje. :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Singuri normal ca nu-i vezi... N-or fi nici fomeile chiar asa de proaste sa se uite doar la frumosi, tineri si saraci.... ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:lol: normal ca inseamna mult, mai ales cand dai procentele din burta.

 

Le iei painea de la gura psihologilor si operatorilor de sondaje. :lol2:

Nu stiu ce ai inteles tu, dar eu m-am referit la fdaptul ca macar 30% din barbatii de pe siteurile de matrimoniale sunt singuri pe bune. Cumva ai impresia ca toti cei care frecventeaza asemenea site-uri, ie niste porci curvari, care vor sa-si insele partenerele?

Editat de Chistornete

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu de unde sunt scoase cifrele si nu prea ma incalzeste ca stiu cati barbati singuri sunt sau cate fete ci doar unde sa gasesc una singura, pentru mine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

multi barbati realizati pe plan material si profesional, prefera sa se cupleze sau sa aiba ca amante, daca sunt casatoriti, fete tinere si fara prea mari fiţe si pretentii.

 

Cazul Arnold Schwartzenegger ... cu menajera :yahoo: sau alti barbati se refugiaza in bratele femeilor accesibile usor pentru care n-au de facut mare efor sa le bage-n pat cum

ar fi cele care vin in casa pentru diverse servicii sa presteze: croitoreasa, educatoare la copiii, asistente personale, prietene de incredere si din astea???

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce ai inteles tu, dar eu m-am referit la fdaptul ca macar 30% din barbatii de pe siteurile de matrimoniale sunt singuri pe bune. Cumva ai impresia ca toti cei care frecventeaza asemenea site-uri, ie niste porci curvari, care vor sa-si insele partenerele?

 

Vorbeam de siguranta cu care dai tu procente.

Nu stiu cine frecventeaza asemenea site-uri si nici nu cred ca ne refeream la aceia. SR vorbea de cei din jurul tau, cei pe care ii vezi pe strada.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×