Sari la conținut
Forum Roportal
S.R.

De ce-s mult mai multi barbati singuri decat femei singure ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Da-le ID-ul meu.

 

cunosc cateva bucati la vreo 70 ani, singure de vreme buna, excitate la max, cu ceva situatie materiala si se pricep si pe facebook!!! zi-mi ce nume ai acolo ca sa le spun sa ia legatura!!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Facem aiurea teoria chibritului. Nu inteleg ce e asa greu de priceput faptul ca intotdeauna vor exista destui barbati care nu au cu cine sa se cupleze din diferite motive!

Nu inteleg unde tot vedeti voi tauri din astia comunali care inseala inimile domnitelor, pe langa neveste au si cate 2 amante, sar din floare in floare si asa mai departe. Da, exista barbati dupa care suspina femeile, dar astia nu constituie majoritatea. Numai eu am venit cu vreo 4 rationamente in care am explicat de ce exista mai multi barbati singuri.

Dar voi nu si nu, ca de fapt femeile sunt singure pentru ca ai dreacu barbati sunt porci si inselatori, ca sunt superficiali si nu stau intr-o relatie, ca nu se uita la femei singure dar cu copii, ca saracele femei nu-si gasesc parteneri pentru ca barbatii nu le fac fata, si cate si mai cate motive foarte subiective, ba chiar amuzante si naive pe alocuri. Ati avut niste experiente cu barbati de o calitate indoielnica, dar care v-au atras la modul irezistibil,iar acum, pline de experienta, generalizati si aveti impresia ca toti barbatii sunt nestatornici, curvari, superficiali, tauri comunali cu harem.

Editat de Chistornete
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din punct de vedere sexual, da, se maturizeaza mai repede. Dpdv intelectual nu e o regula ca fetele sa se maturizeze mai repede. Asta nu tine de genul sexului ci de fiecare individ in parte.

Editat de Chistornete
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar voi nu si nu, ca de fapt femeile sunt singure pentru ca ai dreacu barbati sunt porci si inselatori, ca sunt superficiali si nu stau intr-o relatie, ca nu se uita la femei singure dar cu copii, ca saracele femei nu-si gasesc parteneri pentru ca barbatii nu le fac fata, si cate si mai cate motive foarte subiective, ba chiar amuzante si naive pe alocuri.

 

Din cate imi amintesc, tu ai zis asta. Esti femeie?

 

Ati avut niste experiente cu barbati de o calitate indoielnica, dar care v-au atras la modul irezistibil,iar acum, pline de experienta, generalizati si aveti impresia ca toti barbatii sunt nestatornici, curvari, superficiali, tauri comunali cu harem.

 

Mai tango cu concluziile de genul asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din punct de vedere sexual, da, se maturizeaza mai repede. Dpdv intelectual nu e o regula ca fetele sa se maturizeze mai repede. Asta nu tine de genul sexului ci de fiecare individ in parte.

Deci cand o fata imi spune ca sunt copil, defapt imi spune ca sunt copil dpdv sexual. Deci ea defapt isi doreste doar sex de la mine. Nu ma vrea deloc pentru sufletul meu. Bai... ce obsedate sexual sunt femeile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci ea defapt isi doreste doar sex de la mine.

 

Poate da, poate nu...

 

Nu ma vrea deloc pentru sufletul meu.

 

Traim intr-o lume in care multi oameni zic ca vor suflet, ca asa da bine la public, dar in realitate se uita doar la portofel si eventual la ceva care-ti fac pntalonii sa se umfle in fata ;)

 

Bai... ce obsedate sexual sunt femeile.

 

Nu mai mult decat barbatii ;) Practic, este si normal, instinctul sexual este unul primar si n-ai cum face abstractie de el.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×