Sari la conținut
Forum Roportal
elenutzabalenutza

cum sarbatoriti 8 MARTIE ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In primul rand LA MULTI ANI TUTUROR FEMEILOR

22.30 ieri seare ma uitam la ceas ,si ma gandeam oare ajunge inainte sa ma culc eu ??? 8) imi era dor sa il iau in brate ,toata ziua nu ne vazusem .si peste 10 min ,a venit ,i-am sarit in brate ,iar el a scos :flowers: l-am sarutat patimas,credeam ca a uitat ca maine e 8 martie .

azi de 8 martie m-am dus la coafor ,apoi am dat o raita prin oras,mi-amcumparat un rimel si un ruj(aveam nevoie de ele),un spumant de baie relaxant ,pe care il voi folosi in seara asta ca sa il relaxez pe papi :P .si bineinteles vom iesi la un restaurant ,ca ajunge cu dieta :o:

voi ce veti face ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu o sa stau pe forum si o sa citesc ce ati facut voi de 8 martie. :P 8)

Distractie placuta si "La multi ani!" :flowers:

Editat de micalutza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
micalutza pot sa imi zici unde locuiesti tu? si de ce nu iesi sa sarbatoresti ?? chiar dc nu ai avea iubit sau sot,sigur ai o pretena cu care sa iesi .nu?

Elenutzabalenutza, esti o scumpa. Multumesc pentru gand. :flowers:

Eu sunt ok, ma simt bine in compania voastra.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu ies cu mai multi prieteni in oras. dar ieseam oricum , indiferent de data sau sarbatoare... :evil:

adevarul e ca nu sunt adepta diferitelor sarbatori daca acestea sunt "forme fara fond". :o: de exemplu valentine's day. ce rost are ca o fata/femeie sa fie rasfatata de valentine's day sau de 8 martie de catre iubitul ei, daca tot restul anului cei doi se cearta sau nu se inteleg. dar e doar o parere personala...

asa ca fetelor, inca o data La multi ani, si nu trebuie deloc sa va para rau daca nu "sarbatoriti" in adevaratul sens al cuvantului. e mai important sa va stiti iubite si respectate tot anul. :flowers: :P 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani!!!

noi am venit acasa cu o pizza mare facuta la comanda si ne-am relaxat la un film si am "stat" in plapumioara...e foarte bine :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani!! :flowers:

Pai...eu ies in oras cu prietenele...la restaurant si apoi in discoteca :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da' ce tot atata sarbatorit? Doamneeee! Mai aveti putin si sarbatoriti ziua florilor, ziua copacilor, ziua vinului, ziua furtunii...doamne! :flowers: :P 8) :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-a pregatit sotul masa (a preparat el tot cu manuta lui :P ), vin, lumanari si un superb cadou :flowers:

Acum sunt in pauza 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×