Sari la conținut
Forum Roportal
S.R.

De ce-s mult mai multi barbati singuri decat femei singure ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Deci cand o fata imi spune ca sunt copil, defapt imi spune ca sunt copil dpdv sexual. Deci ea defapt isi doreste doar sex de la mine. Nu ma vrea deloc pentru sufletul meu. Bai... ce obsedate sexual sunt femeile.

Ce-i ăla suflet? :lol:

Sufletul nu ajută la perpetuarea si supravietuirea speciei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma, dar mai vad poze cu dastia de prin cluburi pe facebook si mai degraba as zice ca majoritatea sunt urati, nu frumosi. Au fețe de tarani, cum au in general romanii. Doar putini erau daia cu trasaturi mai fine ca europenii vestici. Dar pana si astia uratii tineau in brate cate 3-4 fete. Da, erau decorati cu gel si haine de club, dar tot urati erau. Probabil felul in care se comporta ii fac atractivi si fetele ajung sa nu ii mai vada urati.

 

In ochii lor aia sunt frumosi. Asa si telenovelele sunt naspa si totusi...

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu-s convinsa ca sunt mai multi barbati singuri decat femei singure. Da, daca ma uit cand ies in oras sau pe la concerte, parca sunt mai multi barbati disponibili decat fete, fete singure sau in gasca la o distractie vezi mai rar. Dar la mine la serviciu sunt mai multe fete singure (nemaritate sau neaflate intr-o relatie sau divortate) decat barbati singuri. Din pacate, din cate am vazut si am bagat de seama, ele se limiteaza la socializat pe internet si... cam atat. Eu cred ca lipsa socializarii este cauza pt care sunt atatia oameni singuri, nu mai stim sa intram in vorba unii cu altii "live", adica fata in fata, cand poti simti omul mai bine. Si aici e un pic si vina barbatilor (o spun fara nici o nuanta feminista) pentru ca nu vor sa riste sa fie respinsi si le este teama sa faca primul pas in comunicare, iar majoritatea femeilor, cu toata emanciparea "noilor timpuri", nu va face primul pas.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aaa... iar faza ca fetele se maturizeaza mai repede ca baietii ? :crazy:

Nu, nu la asta ma refeream. Ar trebui să fii un pic mai atent la ce scriu. Nu mai citi pe diagonală.

 

Deci cand o fata imi spune ca sunt copil, defapt imi spune ca sunt copil dpdv sexual. Deci ea defapt isi doreste doar sex de la mine. Nu ma vrea deloc pentru sufletul meu. Bai... ce obsedate sexual sunt femeile.

 

Cred că bărbaţii sunt ăia care vor sex c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu toate femeile sunt materialiste.

 

N-am spus toate femeile, ci multi oameni!

 

Voi unde vă tot uitaţi?

 

Fiecare se uita la sexul opus sau ,ma rog, majoritatea :pardon:

 

Bărbaţii văd doar femei care umblă după bani, şi femeile doar bărbaţi care se dovedesc a fi măgari.

 

Este o mentalitate care s-a format datorita multor situatii concrete.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este o mentalitate care s-a format datorita multor situatii concrete.

Şi-atunci de de obicei femeile sunt cele acuzate? P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Şi-atunci de de obicei femeile sunt cele acuzate?

Pentru că nu ma ia nicio tipă bogătă la ea acasă şi nu-mi cumpără maşină. :crazy:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×