Sari la conținut
Forum Roportal
S.R.

De ce-s mult mai multi barbati singuri decat femei singure ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

v-am zis ca asta e :crazy:

nu e bai, au venit ceva negri sa ne ajute :))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca barbatii au mult mai multe responsabilitati decat femeile.

De aia si mor mai repede.

Au mai multe responsabilitati decat femeile? Tu chiar crezi ce spui?

Sa fim seriosi!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate asta e un raspuns la topic pe langa cel cu prostituatele. Barbatii nu mai muncesc destul, totul se reduce la sex si atat. Surprizele, testele, timpul atribuit cuceririi...toate au repercursiuni si orice barbat si orice femeie stie ca majoritatea de ambele sexe, cand ceva nu mai merge cauta ceva in alta parte, fara sa stie ce.

Adica, vrei sa spui ca barbatii trebuie sa munceasca pentru a se cupla cu vreo femeie?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca exista femei singure, automat ca exista si barbati singuri.

 

:doh:

Daca o luam pe firul logic, luand in considerare faptul ca femeile sunt mai numeroase decat barbatii, atunci NU, nu exista automat si barbati singuri.

 

Din cate stiam eu, si femeile singure fac sex ocazional. Sau ma insel?

 

Nu te inseli, insa, in cazul in care nu ai prins ideea din prima, eu ma refer la cazurile pe care le cunosc. Mi-ar fi mai usor sa vorbesc din ce cred, simt sau sa dau procente din capul meu asa, dar nu ar fi corect.

Ca sa nu mai zic ca femeile singure fac mai rar sex ocazional, decat barbatii singuri. Dar o dam in alte discutii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multi barbati singuri, fara partenere. De ce oare ? :think:

Femeile care stau la panda prin baruri si in piete sunt considerate 'curve'. Majoritatea femeilor prefera sa nu fie aratate cu degetul, si tratate ca atare, ca fiind curve.

Barbatii adora femeile independente de multe ori, dar multi nu sunt in stare sa le faca fata.

 

Prin urmare, exista mai multe femei singure, dar ies mai putine la 'agatat'.

In alta ordine de idei, statistic vorbind, barbatii au mai multe 'amante' in acelasi timp. E pura matematica.

Editat de stupid_me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca barbatii au mult mai multe responsabilitati decat femeile.

De aia si mor mai repede.

 

Cam cate responsabilitati au barbatii si cate au femeile? In procente daca se poate, desigur.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:doh:

Daca o luam pe firul logic, luand in considerare faptul ca femeile sunt mai numeroase decat barbatii, atunci NU, nu exista automat si barbati singuri.

51% femei, 49% barbati, si sa nu uitam faptul ca femeile traiesc mai mult, deci alea 2% nu mai conteaza pentru ca oricum sunt batrane. Iar dintre cele disponibile si eligibile, unele se casatoresc cu straini, altele se prostitueaza, altele se casatoresc cu mosnegi cu bani. Deci e normal ca din toate astea sa rezulte barbati singuri.

 

1.Barbatii adora femeile independente de multe ori, dar multi nu sunt in stare sa le faca fata.

 

In alta ordine de idei, statistic vorbind, barbatii au mai multe 'amante' in acelasi timp. E pura matematica.

1. La ce sa le facă faţă?

2.Statistic vorbind, doar cei mai doriti dintre barbati au mai multe amante in acelasi timp,adica vreo 25-30% din barbatii Romaniei. Si asta e o cauza pentru care nr barbatilor singuri e mai mare decat nr femeilor singuri-pentru ca multe alearga dupa putini, si multi raman singuri mult timp, pana ce multele se resemneaza.

In alta ordine de idei, prin ce cercuri te invarti tu de vezi barbati cu cate 5-6 femei?

 

Cam cate responsabilitati au barbatii si cate au femeile? In procente daca se poate, desigur.

Ce responsabilitati au femeile, daca nu e cu suparare?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

In alta ordine de idei, prin ce cercuri te invarti tu de vezi barbati cu cate 5-6 femei?

 

 

Deci eu nu ma refer doar la amantele de high-class. Exista si in suburbii multe femei singure, mame singure, vaduve...care se multumesc cu un barbat, nu musai cu un barbat de succes. Asta daca tot facem statistica, sa ii includem pe toti.

 

In alta ordine de idei, unde am zis eu 5-6?

Editat de stupid_me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×