Sari la conținut
Forum Roportal
S.R.

De ce-s mult mai multi barbati singuri decat femei singure ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cazul Arnold Schwartzenegger ... cu menajera :yahoo: sau alti barbati se refugiaza in bratele femeilor accesibile usor pentru care n-au de facut mare efor sa le bage-n pat cum

ar fi cele care vin in casa pentru diverse servicii sa presteze: croitoreasa, educatoare la copiii, asistente personale, prietene de incredere si din astea???

 

Toata lumea alearga dupa tot ce e usor, devalorizarea exista pretutindeni, in orice domeniu, in orice tara. Sa muncesti pentru a avea o femeie puternica, frumoasa, desteapta, joviala. Ma uitam la o emisiune tv unde erau alese modele, puse in situtatii foarte urate, inconfortabile, jenante..., dar totul era pentru a vedea cat de puternice sunt, cat de repede pot iesi dintr-o astfel de situatie si in ce mod. Cu cat truda este mai mare, cu atat rasplata pare sa fie mai puternica si mai durabila. Poate asta e un raspuns la topic pe langa cel cu prostituatele. Barbatii nu mai muncesc destul, totul se reduce la sex si atat. Surprizele, testele, timpul atribuit cuceririi...toate au repercursiuni si orice barbat si orice femeie stie ca majoritatea de ambele sexe, cand ceva nu mai merge cauta ceva in alta parte, fara sa stie ce.

Oare nu asta inseamna iubirea si respectul de sine pentru mine ca barbat?

Sa fac tot ce pot sa nu ma multumesc cu putin de la o femeie, dar nici o femeie nu are putin de oferit, sigur fiecare cu defectele si calitatile ei, daca gasesti ce-ti trebuie si muncesti mult pentru asta, nu va merge alaturi de tine un trofeu ci o jumatate. Care te implineste si esti mai mult decat doritor sa o ai aproape.

 

Voie buna!

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Singure si cu probleme psihice?

Chiar deloc. Am impresia ca barbatii au mai multe probleme psihice decat femeile.

Oare de ce?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma rog, tu cum vezi lucrurile?

Care e parerea ta in legatura cu intrebarea topicului?

 

Nu le vad in nici un fel.

Atata vreme cat nu exista studii pe tema asta, nu pot spune decat ceea ce vad in jurul meu: femei singure si barbati cu partenere ocazionale. Dar si unii si ceilalti sunt in numar fff mic. Si ceea ce vede fiecare in jurul lui, nu este reprezentativ.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1.De ce,barbatii singuri sunt cu probleme psihice?

Ce legaturi faci :doh:

 

2.Si eu vad mult mai multe femei singure decat barbati singuri.Dar asta asa,in anturajul si imediata mea apropiere.

Voi,cei singuri,nu aveti anumite pretentii de la o femeie?Ati accepta chiar orice femeie?

1.Cei care au probleme grave cu femeile, ori sunt ur

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar deloc. Am impresia ca barbatii au mai multe probleme psihice decat femeile.

Oare de ce?

Pentru ca barbatii au mult mai multe responsabilitati decat femeile.

De aia si mor mai repede.

 

Nu le vad in nici un fel.

Atata vreme cat nu exista studii pe tema asta, nu pot spune decat ceea ce vad in jurul meu: femei singure si barbati cu partenere ocazionale. Dar si unii si ceilalti sunt in numar fff mic. Si ceea ce vede fiecare in jurul lui, nu este reprezentativ.

Daca exista femei singure, automat ca exista si barbati singuri.

Din cate stiam eu, si femeile singure fac sex ocazional. Sau ma insel?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×