Sari la conținut
Forum Roportal
Htenesa

Atitudinea copilareasca in viata personala

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mai tarziu o sa iti dai seama ca toate femeile trebuie intai domesticite, ...

De cele mai multe ori se petrece exact invers (dar el habar n-are :lol: )

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Defulati, copii, sau ii ziceti omului ceva de bine, sa inteleaga de ce roata e rotunda si se invarte ? Azi am chef de voi, haide ! :evil:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu inca sunt curios ce inseamna ca o fata se maturizeaza mai repede ca un baiat. Ca eu numai fete mature nu vad.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu inca sunt curios ce inseamna ca o fata se maturizeaza mai repede ca un baiat. Ca eu numai fete mature nu vad.

 

E un sablon tampit.

Se face tot posibilul sa fie spalate pe creier mai devreme si mai bine decat baietii. Poate de aici o urma vaga de adevar in sablonul asta.

 

 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fizic fetele se maturizeaza mai repede, psihic ma indoiesc ca e la fel. Depinde de la caz la caz.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aaa... deci asta inseamna sa fii matur ? Sa te lasi condus de instincte ? Ce bine ca am aflat si eu. Eu credeam ca tocmai opusul inseamna. Si o fata care alege cu ajutorul hormonilor pe unul de o bate, tot dovada de maturitate da, nu ?

 

In orice caz n-a ales-o pentru ca batea bine ... si ma cam irita chestia ca mereu negativul e inaintea carutei. Poti astepta si pana la 55 de ani sa te mariti si poti sa te alegi cu un bataus, aici nu exista lege sau garantie ca va fi calm sau agresiv si inca o chestiune, nu-l vei cunoaste niciodata ce caracter are tipul pe care pretinzi ca-l cunosti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu inca sunt curios ce inseamna ca o fata se maturizeaza mai repede ca un baiat. Ca eu numai fete mature nu vad.

 

 

Care este varsta legala cand o fata se poate casatori??? dar un baiat ... ca eu nu cunosc legile de acolo.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×