Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca este slab poate fi si santajat, nu este cazul. Dar mai poate fi beat sau provocat...

Sau poa sa-i placa. Nush de ce te-ai si pus tu pe cautat scuze la de ce si-o trag barbatii cu altele. De obicei, de felul lor, pentru ca pot, degeaba etc. Motive pot fi multe. Faptele conteaza mai mult ca teoriile. Atat ca nu poti avea o relatie clasica cu cineva care nu iti este fidel, deoarece mai devreme sau mai tarziu il tepuieste natura si se va indragosti si nu va mai vrea sa si-o traga decat cu cea de care e indragostit, care va fi una dintre cele cu care te inseala.

Editat de S.R.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vina e INTOTDEAUNA . doar ca accepti realitatea sau nu :) eu pe fb am vazut persoane care aveau la status open relationship

 

Teoretic este intotdeuna.

Depinde de caracterul fiecarei persoane, de statutul ei in aceasta lume si de ce nu si de educatie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si cum sa fie scos curat?Crezi ca daca te inseala,o face cu sufletul nobil?

 

o face cu sufletul nobil pt ca el vine la iubita lui si-i spune ca o iubeste .

Editat de Morgana.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sau poa sa-i placa. Nush de ce te-ai si pus tu pe cautat scuze la de ce si-o trag barbatii cu altele. De obicei, de felul lor, pentru ca pot, degeaba etc. Motive pot fi multe. Faptele conteaza mai mult ca teoriile. Atat ca nu poti avea o relatie clasica cu cineva care nu iti este fidel, deoarece mai devreme sau mai tarziu il tepuieste natura si se va indragosti si nu va mai vrea sa si-o traga decat cu cea de care e indragostit, care va fi una dintre cele cu care te inseala.

 

Un raspuns cam dur dar adevarat...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Teoretic este intotdeuna.

Depinde de caracterul fiecarei persoane, de statutul ei in aceasta lume si de ce nu si de educatie

 

mai fiecare e liber sa faca ce vrea . una e sa dai sfant pe cineva si alta e sa accepti ca mai calca stramb uneori .

Editat de Morgana.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o face cu sufletul nobil pt ca el vine la iubita lui si-i spune ca o iubeste .

Cred.Gata,m-ai convins. :lol: :good:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poti sa ti-o tragi cu cineva, ca barbat, fara sa vrei ? :blink: In afara de a fi violat de o femeie, ofc, ca se pot intampla si d-astea.

Unde ai invatat tu ca ce face un barbat e minor in fata celorlalti pe langa ce face o femeie ?

Dar, mai important... Tu ai cumva o relatie just for show, mai ? :think: (adica - iote, lume, nu-s singura ca nu-i McCool, am si eu un agarici si mai e si smecher, inainte umbla cu 3-4, dar acu se chinuie sa stea cuminte, just4me :D)

 

Spre exemplu, un barbat are in decursul unui an 20 de femei, atatia barbati are si o femeie. cum este vazut barbatul ? Dar femeia?

In legatura cu tipul relatiei raspunsul este nu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Spre exemplu, un barbat are in decursul unui an 20 de femei, atatia barbati are si o femeie. cum este vazut barbatul ? Dar femeia?

 

traiesti cu tine sau cu societatea? e simplu . daca ii accepti infidelitatile poti insela si tu la randul tau . ce atata agitatie?

Editat de Morgana.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai si daca ma duc beata in bar ( in seara aia ma cert cu iubitu ) adica n-am gresit? adica nu e vina mea?

 

Tu esti beata, daca te-ai certat cu el mai esti si suparata...te abordeaza unul, te ia si profita de tine si a doua zi iti dai seama ce s-a intamplat. esti 100% vinovata?

 

traiesti cu tine sau cu societatea? e simplu . daca ii accepti infidelitatile poti insela si tu la randul tau . ce atata agitatie?

 

Cu mine in societate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu esti beata, daca te-ai certat cu el mai esti si suparata...te abordeaza unul, te ia si profita de tine si a doua zi iti dai seama ce s-a intamplat. esti 100% vinovata?

 

am alternative .

 

sa agat pe unu in bar

sa ma duc la prietena mea acasa

sa stau pe internet si forumuri

 

exista posibilitatea sa imi iubesc iubitu de acasa . e posibilitatea sa nu . asta nu ma absolva de vina

 

Cu mine in societate.

 

traiesti cu tine si esti libera sa faci ce vrei . gura targului nu o poti inchide niciodata

Editat de Morgana.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×