Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu mai bine ii zici la partenerul ala ca sa o lasati balta si gata ? E cam aiurea sa sari in pat cu altul ca sa-l determini pe partenerul vechi sa te lase, nu crezi ?

 

Scenariile-s pentru plictisiti, cand ceva e verde, nu va fi niciodata rosu, indiferent cate vise, idealuri si sperante avem noi in capsoarele noastre despre lumea ideala in care am vrea sa traim.

 

depinde de cat esti de damaged esti . depinde de cat de indragostit esti . si depinde si cum s-a PURTAT partenerul in decursul relatiei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai bine ii zici la partenerul ala ca sa o lasati balta si gata ? E cam aiurea sa sari in pat cu altul ca sa-l determini pe partenerul vechi sa te lase, nu crezi ?

 

Scenariile-s pentru plictisiti, cand ceva e verde, nu va fi niciodata rosu, indiferent cate vise, idealuri si sperante avem noi in capsoarele noastre despre lumea ideala in care am vrea sa traim.

 

 

Cum sa te insele si sa il scoti curat ? :think: Gandirea asta imi aduce aminte de sosetele mele.

 

Ma refeream la circumstante, nu la mine. Pot fi anumite situatii, in care un barbat sa nu fie vinovat, sa nu o faca voit.

In general indiferent ce face un barbat este minor pentru ceilalti pe langa acelasi lucru facut de o femeie...asta mai putin in ceea ce ii priveste doar pe cei doi parteneri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu depinde nimic.

 

bine DR Love :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma refeream la circumstante, nu la mine. Pot fi anumite situatii, in care un barbat sa nu fie vinovat, sa nu o faca voit.

In general indiferent ce face un barbat este minor pentru ceilalti pe langa acelasi lucru facut de o femeie...asta mai putin in ceea ce ii priveste doar pe cei doi parteneri.

 

vina e INTOTDEAUNA . doar ca accepti realitatea sau nu :) eu pe fb am vazut persoane care aveau la status open relationship

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma refeream la circumstante, nu la mine. Pot fi anumite situatii, in care un barbat sa nu fie vinovat, sa nu o faca voit.

In general indiferent ce face un barbat este minor pentru ceilalti pe langa acelasi lucru facut de o femeie...asta mai putin in ceea ce ii priveste doar pe cei doi parteneri.

Poti sa ti-o tragi cu cineva, ca barbat, fara sa vrei ? :blink: In afara de a fi violat de o femeie, ofc, ca se pot intampla si d-astea.

Unde ai invatat tu ca ce face un barbat e minor in fata celorlalti pe langa ce face o femeie ?

Dar, mai important... Tu ai cumva o relatie just for show, mai ? :think: (adica - iote, lume, nu-s singura ca nu-i McCool, am si eu un agarici si mai e si smecher, inainte umbla cu 3-4, dar acu se chinuie sa stea cuminte, just4me :D)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca se intampla sa ma insele o data si circumstantele "il scot curat" atunci nu pot sa dau cu piciorul la toate lucrurile frumoase dintre noi(daca exista pana la momentul respectiv) pentru o singura greseala. In caz contrar fiecare pe drumul lui.

 

Si cum sa fie scos curat?Crezi ca daca te inseala,o face cu sufletul nobil?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca este slab poate fi si santajat, nu este cazul. Dar mai poate fi beat sau provocat...

 

pai si daca ma duc beata in bar ( in seara aia ma cert cu iubitu ) adica n-am gresit? adica nu e vina mea?

Editat de Morgana.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×