Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Te-am intrebat sa imi explici ce ai spus, pentru ca nu am inteles la ce te-ai referit , nu ca am crezut ca ai avut vreo intentie,rea.Dar fara jicniri, am m-ai spus.

Care ar fi jignirea?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, asa e, nu m-ai jicnit.

Nici pe ea.

Sa trecem peste...

Uite, revin maine...poate reusim o discutie amicala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, asa e, nu m-ai jicnit.

Acum ma-simt ca si cum 10 insi mi-au spus ca am facut ceva, si sunt blocat, nu-mai pot sa inteleg nimic.

 

Oare de ce? Cine se scuza se acuza. asuma-ti afirmatiile, inca n-ai facut nici o greseala :D.

 

O sa ramai fara bani de benzina, mai bine ne spui cum te mai descurci.

Editat de Athmy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea pot sa spun nimic, sunt foarte sensibil cand vad ca cineva incearca sa imi faca rau, si imi ia cateva zile sa trec peste, chiar devin un om rau, si nu mai simt sa imi cer scuze.


Nu prea pot sa spun nimic, sunt foarte sensibil cand vad ca cineva incearca sa imi faca rau, si imi ia cateva zile sa trec peste, chiar devin un om rau, si nu mai simt sa imi cer scuze.

Si problema este ca pe urma nu mai pot sa deosebesc, si am impresia ca chiar si cei buni sant rai.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

lui Inping simtisi tu sa iti ceri scuze, e ca si cum mi-as cere eu scuze ca exist, cam asa sugera parabola cu orbii, dar eu nu m-am simtit deloc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea pot sa spun nimic, sunt foarte sensibil cand vad ca cineva incearca sa imi faca rau, si imi ia cateva zile sa trec peste, chiar devin un om rau, si nu mai simt sa imi cer scuze.

Si problema este ca pe urma nu mai pot sa deosebesc, si am impresia ca chiar si cei buni sant rai.

 

Nu prea pot sa spun nimic, sunt foarte sensibil cand vad ca cineva incearca sa imi faca rau, si imi ia cateva zile sa trec peste, chiar devin un om rau, si nu mai simt sa imi cer scuze.

Si problema este ca pe urma nu mai pot sa deosebesc, si am impresia ca chiar si cei buni sant rai.

Imi pare rau, nu mai sunt ca alaltaieri, chiar mi-a placut, am reusit sa creez o legatura cu tine, asa cum nu am creat de la 10 - 12 ani.Nu am avut nici o teama, am vorbit deschis m-am simtit minunat.A doua zi, am reusit sa simt relatiile dintre alti oameni, m-am simtit ca un om normal.Nu mai aveam impresia ca cineva are intentii rele.Chiar am vorbit, cu cei de la receptie si am putut fi ca ei.Scuza-ma dar inevitabil o sa te fac rea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Imi pare rau, nu mai sunt ca alaltaieri, chiar mi-a placut, am reusit sa creez o legatura cu tine, asa cum nu am creat de la 10 - 12 ani.Nu am avut nici o teama, am vorbit deschis m-am simtit minunat.A doua zi, am reusit sa simt relatiile dintre alti oameni, m-am simtit ca un om normal.Nu mai aveam impresia ca cineva are intentii rele.Chiar am vorbit, cu cei de la receptie si am putut fi ca ei.Scuza-ma dar inevitabil o sa te fac rea.

Nu pot sa vad ca nu tu nu mi-ai facut ceva rau, si acum chiar nu imi pasa daca te super

Nu pot sa vad ca nu tu nu mi-ai facut ceva rau, si acum chiar nu imi pasa daca te super

Daca totusi nu te superi, incerca te rog sa ma convingi cumva, poate imi trece.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu n-am intalnit un om mai bine crescut ca tine. ce ai mancat de esti asa?

 

nu am cum sa te conving de nimic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×