Sari la conținut
Forum Roportal
e-X-plorer

Ce alegeti intre:

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Intre timp, sunteti toti pe langa subiect. :clap:))

Inclusiv eu, cu postul acesta. :D

...las ca-i bine :good: Daca se mai strang macar inca 20 de raspunsuri in acest topic, poate c-am sa dezvalui ce se "ascunde in spatele" acestui mic sondaj :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...las ca-i bine :) Daca se mai strang macar inca 20 de raspunsuri in acest topic, poate c-am sa dezvalui ce se "ascunde in spatele" acestui mic sondaj :D

daca nu ne spui si noua rezultatul sondajului....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca nu ne spui si noua rezultatul sondajului....

OK...am sa vi-l spun. Doar ca, pana atunci, va trebui sa mai "cresteti" un pic :) :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
OK...am sa vi-l spun. Doar ca, pana atunci, va trebui sa mai "cresteti" un pic :clap: :)

tu esti cel care face sondaje.. de ce nu intrebi simplu ce vrei sa stii, concret, s-ar putea sa ti se spuna fara alandala asta lalaita, pana tragi concluzia, risti sa imbatranesti. soo.... :D incearca numai.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tu esti cel care face sondaje.. de ce nu intrebi simplu ce vrei sa stii, concret, s-ar putea sa ti se spuna fara alandala asta lalaita, pana tragi concluzia, risti sa imbatranesti. soo.... :D incearca numai.

May: Voi trebe doar sa alegetzi una din cele 2(doua) variante; de restul ma ocup eu! Ce-i asa complicat? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
May: Voi trebe doar sa alegetzi una din cele 2(doua) variante; de restul ma ocup eu! Ce-i asa complicat? :D
pentru tine e complicat.. au ales fetele draga. au ales iti spun si ce, varianta cu noaptea spuperba. as adauga eu ca poate fi si zi :) deci? verdictul...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pentru tine e complicat.. au ales fetele draga. au ales iti spun si ce, varianta cu noaptea spuperba. as adauga eu ca poate fi si zi :clap: deci? verdictul...

OK, Dear! Deci conteaza noaptea reusita nu cel care tzi-o face, cine e si de unde vine... Sounds good like this... :) Nici pe mine nu ma cunosti, nu stii cine sunt, doar ca vin de pe net, acum e ora 1:45 noaptea, ce-ar fi daca si tu esti online acum, iar EU in maxim 5 minute ma teleportez la tine in dormitor? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca as alege prima varianta. Orice e mai bine decat o noapte dezamagitoare.

Oricum nu cred ca as face sex cu unul dintre prietenii mei, mai ales dak este un prieten vechi, la care chiar tin. Asta ar putea sa ne afecteze toata relatia.

Raman la prima varianta...e si mai incitant asha :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:good: Nu inteleg de ce toata aiureala asta. Practic trebuie ales intre doua rele. Si pentru ce atata timp cat putem renunta foarte frumos la ambele?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×