Sari la conținut
Forum Roportal
Andreea287

vreau sa ajut

Postări Recomandate

buna tuturor. la randul meu am fost ajutata aici de voi ... acum vreau sa ajut si eu .. o perioada lunga de timp nu am intrat pe acest forum . si am rugamintea sa imi spuneti un caz unde as putea ajuta . va multumesc mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in primul rand de ce nu ne spui cu ce consideri tu ca ne poti ajuta?

 

 

 

 

nu cu ce consider ........ cu ceea ce pot... vreau sa dau 500 lei unei persoane care are nevoie ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu exista saraci pe la tine prin zona ? Nu cred ca userii de pe forum au mai multa nevoie de 500 de lei decat unul de la coltul strazii care nici bani de paine nu are, dapoi de computer si conectie de internet.

Editat de Naeema
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna tuturor. la randul meu am fost ajutata aici de voi ... acum vreau sa ajut si eu .. o perioada lunga de timp nu am intrat pe acest forum . si am rugamintea sa imi spuneti un caz unde as putea ajuta . va multumesc mult

Foarte interesanta atitudinea ta, nu indraznesc sa te rog sa dai detalii ref. la motive, dar daca ai bunavointa.

 

nu cu ce consider ........ cu ceea ce pot... vreau sa dau 500 lei unei persoane care are nevoie ...

Am sa zic o chestie tare:

Damii mie.

Eu am timp liber, cel putin in aceasta perioada.

Ma ofer sa caut pe cei care chiar voi considera (pe cat posibil obiectiv) ca au nevoie de acei bani.

Garantia?

Cuvantul meu de om, care zic eu ca are aceeasi valoare si in ipostaza ca ma cunoaste cineva si in cea ca nu ma cunoaste.

Ce incredere poti avea intr/un necunoscut?

Toata? Niciuna?

Daca poti, risca/te, poate ca o sa ai o mare surpriza macar o data in viata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×