Sari la conținut
Forum Roportal
e-X-plorer

Ce alegeti intre:

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

dom'le,eu il aleg pe irinel columbeanu ,sa ma duca si pe mine la paris. :blink:

si apoi noaptea aia fierbinte. :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dom'le,eu il aleg pe irinel columbeanu ,sa ma duca si pe mine la paris. :blink:

Sa-ti pui si tu o geanta in cap? (zicand ca e palarie) :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

explorer e deplorabil ceea ce ceri tu de la fete.

Propun ca intrebarile sa sune in felul urmator:

1. Sunt toate femeile "curve" ?... (raspunsuri cu da si nu)

2. Sunt prietenii indicati pentru o relatie ? (sexuala sau mai mult) (la fel raspunsuri cu da si nu)

 

Si pentru ca a cere doar fetelor sa raspunda (ele fiind direct implicate) e nepoliticos fata de baieti, ii invit si pe ei sa-si dea cu parerea .

 

Parerea mea:

1. Nu. (tentatia exista, dar ziceti-mi voi definitia "curvei" si mai povestim)

2. Iarasi NU. Risti sa strici o prietenie cladita cu greu ani de zile, pentru o noapte de sex. Pur si simplu nu merita.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
explorer e deplorabil ceea ce ceri tu de la fete.

Propun ca intrebarile sa sune in felul urmator:

1. Sunt toate femeile "curve" ?... (raspunsuri cu da si nu)

2. Sunt prietenii indicati pentru o relatie ? (sexuala sau mai mult) (la fel raspunsuri cu da si nu)

 

Si pentru ca a cere doar fetelor sa raspunda (ele fiind direct implicate) e nepoliticos fata de baieti, ii invit si pe ei sa-si dea cu parerea .

 

Parerea mea:

1. Nu. (tentatia exista, dar ziceti-mi voi definitia "curvei" si mai povestim)

2. Iarasi NU. Risti sa strici o prietenie cladita cu greu ani de zile, pentru o noapte de sex. Pur si simplu nu merita.

1. Depinde ce intelegi prin "curva". Stii doar.. se spune ca toate femeile sunt curve, inafara de mama, dar si ea este femeie.

2. Iarasi depinde.. de relatia respectiva (de prietenie), daca se vrea doar relatie intima.. fara relatie de cuplu... cu alte cuvinte depinde de cei doi.. de ce isi doresc, daca sunt sinceri cu ei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa-ti pui si tu o geanta in cap? (zicand ca e palarie) :yahoo:

eu imi pun si un coif de hirtie pe cap daca e sa ajung la paris :blink: .desi nu asta e topicul,

cred ca e treaba lor cine cu cine se iubeste,daca se iubeste sau nu.cit despre vizionarea

emisiunii tv,avem cu totii telecomanda.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1. Depinde ce intelegi prin "curva". Stii doar.. se spune ca toate femeile sunt curve, inafara de mama, dar si ea este femeie.

2. Iarasi depinde.. de relatia respectiva (de prietenie), daca se vrea doar relatie intima.. fara relatie de cuplu... cu alte cuvinte depinde de cei doi.. de ce isi doresc, daca sunt sinceri cu ei.

De-acord cu prima idee...depinde de ce intelege fiecare prin "curva"..oricum eu cred ca acest cuvant a ajuns sa fie folosit prea des in ziua de azi si in cele mai nepotrivite contexte....de exemplu imi aud colegele spunand" uite ce curva e si aia..." daca vad o tipa imbracata intr-o fusta mai scurta :good: .

Acum ontopic , parerea mea personala , cred ca as alege prima varianta :o: cu conditia sa existe protectie ca sa nu ma trezesc cu cine stie ce boala :D

Dar oricum cred ca intrebarile sunt cam extremiste...o cale de mijloc ar fi de preferat :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
explorer e deplorabil ceea ce ceri tu de la fete.

Propun ca intrebarile sa sune in felul urmator:

1. Sunt toate femeile "curve" ?... (raspunsuri cu da si nu)

2. Sunt prietenii indicati pentru o relatie ? (sexuala sau mai mult) (la fel raspunsuri cu da si nu)

 

Si pentru ca a cere doar fetelor sa raspunda (ele fiind direct implicate) e nepoliticos fata de baieti, ii invit si pe ei sa-si dea cu parerea .

 

Parerea mea:

1. Nu. (tentatia exista, dar ziceti-mi voi definitia "curvei" si mai povestim)

2. Iarasi NU. Risti sa strici o prietenie cladita cu greu ani de zile, pentru o noapte de sex. Pur si simplu nu merita.

 

"Observ" , iti recomand cu caldura sa lasi lupa jos si sa te folosesti, mai bine, de niste ochelari de eclipsa! :good: Eventual sa-i folosesti pe timp de noapte! :o: Asa "observi" tu lucrurile?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

observ are dreptate,sau tu vezi doar in alb si negru,ai auzit de albastru?e o mancare mexicana. intrebarile nu permit nuante....asa ca practic nu alegi o varianta buna fata de una rea ci doar pe cea mai putin rea. nu e drept.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
observ are dreptate,sau tu vezi doar in alb si negru,ai auzit de albastru?e o mancare mexicana. intrebarile nu permit nuante....asa ca practic nu alegi o varianta buna fata de una rea ci doar pe cea mai putin rea. nu e drept.

 

Nu-i adevarat! credeti ce vreti, chiar nu m-am gandit nici o clipa sa insinuez ceva cu ajutorul acestui topic! Pt ceilalti care mai carcotesc, nu am intentionat sa verific "cat de curve sunt romancele" sau alte prostii de genul asta. Pur si simplu eram curios sa vad cat de dezvoltat este spiritul de aventura al fetelor/femeilor din Romania sau macar al celor inregistrate pe acest mare forum. Bineinteles, acest spirit de aventura pus in balantza cu unele calitati/valori considerate de unii ca fiind pozitive. :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×