Sari la conținut
Forum Roportal
e-X-plorer

Ce alegeti intre:

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

1. O noapte reusita, incitanta, fierbinte dar impreuna cu un barbat necunoscut (pana in acea seara...) sau,

2. O noapte nereusita, dezamagitoare, lamentabila dar alaturi de un foarte vechi prieten...

3...Nu exista o a 3-a varianta! Ganditzi-va bine si raspundetzi o singura data! Daca doritzi, putetzi sa va motivatzi/sustinetzi alegera facuta (ar fi ideal). Good luck! ;)

Editat de e-X-plorer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1. O noapte reusita, incitanta, fierbinte dar impreuna cu un barbat necunoscut (pana in acea seara...) sau,

2. O noapte nereusita, dezamagitoare, lamentabila dar alaturi de un foarte vechi prieten...

3...Nu exista o a 3-a varianta! Ganditzi-va bine si raspundetzi o singura data! Daca doritzi, putetzi sa va motivatzi/sustinetzi alegera facuta (ar fi ideal). Good luck! :wub:

Explorer!!!! nu vrei un ai id de messanger sa dezbatem problemele ce te macina legat de femei? :yes:

Ori iti dam un cititor de creiere?

Si ca sa nu fiu off,iti zic ca pentru prima var raspund cu: in nici un caz,daca are sida sau cine mai stie ce? :) , a doua varianta: nu as putea cu un prieten,asa ca raman la a treia,dar nu iti zic acum la ce m-am gandit. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mananci calule ovaz? ;) ce intrebari sunt astea?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mananci calule ovaz? ;) ce intrebari sunt astea?

Vrea sa stie si el metode de aburit femei ori se regaseste in una din cele 2 situatii si se tot intreaba daca si-a facut fericita partenera. :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vrea sa stie si el metode de aburit femei ori se regaseste in una din cele 2 situatii si se tot intreaba daca si-a facut fericita partenera.
da, da..ma gandeam totusi ca e evident cat de naspa este a doua situatie ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...:)))) May fetelor, chiar mi-a placut ca suntetzi total pe dinafara...chiar daca nu din vina voastra. E clar ca nu v-atzi prins ce urmaresc eu cu intrebarea asta ;) Fac un mic studiu sociologic deocamdata :yes: ...

Editat de e-X-plorer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sssssssstttt...ca noi suntem fetele,si..nu ar trebui sa stim"(Pai si lumineaza-ne. Sau o fi vreun proiect secret?!")

..deci..unde am ramas ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

presupun ca orice e mai placut decat o seara neplacuta, deplorabila... raspusul ar fi primul, desi nu ma incanta ideea de a fi cu un necunoscut, dar aici cel putin mi se pare alegerea cea mai potrivita...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×