Sari la conținut
Forum Roportal
e-X-plorer

Ce alegeti intre:

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu aleg prima varianta :offtopic:

 

Si eu! La cat de mult imi plac avatarurile tale, cred ca mi-as pierde si eu un pic mintzile... :o:

 

... Just joking. :o: Ok, acum serios, de ce 1-a varianta, poti sa dezvolti subiectul, pls?

Editat de e-X-plorer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si eu! La cat de mult imi plac avatarurile tale, cred ca mi-as pierde si eu un pic mintzile... :)

 

... Just joking. :) Ok, acum serios, de ce 1-a varianta, poti sa dezvolti subiectul, pls?

:yahoo: multumesc :blink: Pune-ti si tu unul ,vezi la "avatare",ai de unde alege,am afisat acolo cateva :o:

:) .acum serios :) Vreau si eu sa fiu odata egoista,fiindca stiu ce inseamna o noapte nereusita si ca sa nu arati acest lucru partenerului ,in acel moment devii un om cu doua fete .Ii zici,ca totul a fost ok,dar ... :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1. O noapte reusita, incitanta, fierbinte dar impreuna cu un barbat necunoscut (pana in acea seara...) sau,

2. O noapte nereusita, dezamagitoare, lamentabila dar alaturi de un foarte vechi prieten...

3...Nu exista o a 3-a varianta! Ganditzi-va bine si raspundetzi o singura data! Daca doritzi, putetzi sa va motivatzi/sustinetzi alegera facuta (ar fi ideal). Good luck! :yahoo:

Eu aleg a doua varianta,ma simt in stare ca o noapte sa-mi iasa reusita :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1. O noapte reusita, incitanta, fierbinte dar impreuna cu un barbat necunoscut (pana in acea seara...) sau,

2. O noapte nereusita, dezamagitoare, lamentabila dar alaturi de un foarte vechi prieten...

3...Nu exista o a 3-a varianta! Ganditzi-va bine si raspundetzi o singura data! Daca doritzi, putetzi sa va motivatzi/sustinetzi alegera facuta (ar fi ideal). Good luck! :blink:

 

Prima varianta: e excitant sa te lasi purtat de val.

 

A doua varianta: desi n-am avut parte de astfel de nopti cu prietenii... pe ei ii pot avea oricand.

 

So: prima varianta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:yahoo: multumesc :blink: Pune-ti si tu unul ,vezi la "avatare",ai de unde alege,am afisat acolo cateva :o:

:) .acum serios :) Vreau si eu sa fiu odata egoista,fiindca stiu ce inseamna o noapte nereusita si ca sa nu arati acest lucru partenerului ,in acel moment devii un om cu doua fete .Ii zici,ca totul a fost ok,dar ... :)

 

"...devii un om cu 2 fetze" Sa inteleg cumva ca chiar daca respectivul e cam varza in pat, tu simulezi orgasmul ca sa nu se supere?!??! :) Cata politetze! ... :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×