Sari la conținut
Forum Roportal
e-X-plorer

Ce alegeti intre:

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu ma abtin :crazy: Mai ales ca cele doua variante nu cred ca ar pune pe cineva in mare dilema... Asteptam un "studiu sociologic" care sa ne ofere mai multe variabile :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu am incercat ambele variante si ambele au fost minunate.

un neconoscut la un chef,aburii alcoolului,singuratatea....au condus la o noapte super tare :spiteful:

 

apoi,dupa o lunga relatie de prietenie cu un barbat(12 ani),cand spun relatie ma refer la cel mai bun prieten al meu,care ma cunostea mai bine decat ma cunosc eu;am avut necazuri mari,necazuri pe care el a incercat sa mi le aline si din vb in vb,imbratisari si altele,am ajuns la dragoste si credeti-ma ca m-a alinat mai bine ca niciodata.a fost o noapte pe care nu o voi uita niciodata,iar asta nu a stricat cu nimic prietenia noastra.

acum avem o relatie care dureaza de 2 ani,ne iubim foarte mult,dar inainte de toate am ramas aceiasi buni prieteni care eram inainte de prima noaptea de dragoste.

 

multumit de raspuns?

:doh: Cred ca nici nu trebuia sa mai intrebi. Pana acum e cel mai frumos raspuns de pe topicul asta. Bineinteles, e umila mea parere. Pana la urma, aici voiam sa si ajung. Fiecare din cele 2 tipuri de relatii are farmecul ei. Asa e ca pe restul v-am incurcat cam mult cu "dilema" ? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmmmm....e clar ca prin optiunile puse la dispozitie va obliga sa alegeti prima varianta iar la sfaristul maretzului proiect va trage concluzia fericit ca femeile sunt curve... /:spiteful:

chiar explorer...tu ce ai alege?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hmmmm....e clar ca prin optiunile puse la dispozitie va obliga sa alegeti prima varianta iar la sfaristul maretzului proiect va trage concluzia fericit ca femeile sunt curve... /:spiteful:

chiar explorer...tu ce ai alege?

...intre o curva si un Trabant, aleg Trabantul. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

wow,ce conceptie ai despre prieteni :spiteful: trabanturi... bine...adevarul e ca intr-un fel e buna analogia...unele sunt fiabile....majoritatea te lasa la greu :crazy:

asteptam pareri d la fete desi nu stiu cat de buna e intrebarea avand in vedere ca niciodata nu va ajunge cineva in situatia d a fi pus sa faca o astfel d alegere...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

fara sa fi citit ce ati scris voi mai sus imi dau si eu cu parerea.

1 varianta 1 poate avea un final fericit pana la uram.. asa ca pentru persoanele mai indraznete care urmaresc mai mult placerea ar putea fi o solutie de moment care pana la urma se poate dovedi de lunga durata. insa a iti duce viata din floare in floare nu mie se pare o solutie (parerea mea)

farmecul unei relatii de mai lunga durata te poate uimi.

2 despre a doua varianta ce sa zic.. singurul lucru care m-ar tine in loc de la fapte e ca ai zis ca acel tip imi e bun prieten.. dar in unele cazuri treci si peste asa ceva.. si ajungi la fapte.. problema e dupa... depinde foarte mult de persoanele respective.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1. O noapte reusita, incitanta, fierbinte dar impreuna cu un barbat necunoscut (pana in acea seara...) sau,

2. O noapte nereusita, dezamagitoare, lamentabila dar alaturi de un foarte vechi prieten...

3...Nu exista o a 3-a varianta! Ganditzi-va bine si raspundetzi o singura data! Daca doritzi, putetzi sa va motivatzi/sustinetzi alegera facuta (ar fi ideal). Good luck! :)

 

:stars: Inacceptabile! Ambele variante.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pot sa inventez eu a treia varianta ?

3. o noapte fierbinte,incitanta cu un vechi prieten...fara continare si fara repetitii...am trait asa ceva si e unic !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×