Sari la conținut
Forum Roportal
Darianna

Dedicatii muzicale - part 2!

Postări Recomandate

1 hour ago, Maeve. said:

Multumeeeesc

 

Pentru Enki 

 

În sfârșit! Mi-a plăcut și mie o melodie pusă de tine. 

Spr să-i fi plăcut și lui Enki! :smile: :laugh:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doamna Olga sunteti fenomenala! Chiar azi ma gandeam la melodia postata de dumneavoastra ca mi se potriveste! Multumesc! va dedic si eu o Christina Aguilera..toate cele bune!

 

 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deodata mi-a venit in cap muzca lui Britney, eram in bucatarie si am mers la computer sa vad daca e ceva NEWS cu ea si era.   Tatal ei iar a castigat in tribunal procesul inaintat de ea, ca el este incredintat sa gospodareasca banii lui fii-sa, desi ea are varsta de 39 de ani pe 1 Decembrie si nu este bine sa fie atat de posedata si controlata cu copiii luati si ea plateste la tatal baietilor sume mari ca si el castiga mereu procesele astea de stors bani de la ea!!!     Multumesc si eu pentru muzica!!!   

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doamna Olga va dedic mel asta. Compozitorul melodiei e din Tg Secuiesc, cantareata nu ma pricep. 

 

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc frumos!!!  Nici eu nu-i cunosc, cand ea a inceput sa cante, eu eram deja de 2 ani plecata din Romania si atunci nu se plimbau decat anumite persoane favorite peste granite sa cante oficial undeva.   Mai mult vinurile reprezentau Romania decat altceva  :cool:

 

 

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 Insa-l cunosc pe monsieur asta de cand era la liceu si lucrau pe un mare project, sa formeze grupul Omega!!! 

Acest video este o privire inapoi in trecut, in ce conditii s-a trait si au crescut multi copiii, care n-ar sti si intelege bine trecutul fara aceasta memorabila amintire.  

Este cel mai mare muzician maghiar in viata, acest compozitor, pianist, inerpret, cel mai important si inalt reprezentativ al muzicii usoare maghiare, Presser Gábor

 

 

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×